Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Słuchawki Bluetooth a telefon-brak łączności
Autor Wiadomość
17-01-2011, 09:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2012, 15:58 przez rbl. Powód: Brak )
Full User
robson99712

Nagrody:

Słuchawki Bluetooth a telefon-brak łączności
Urządzenie z Androidem:
SGS I

Witam, kolejny problem jaki napotkałem w galaxy to taki że nie łączy sie z moimi słuchawkami Bluetooth to znaczy w ogóle nie znajduje takiego urządzenia jak słuchawki Bluetooth mimo że moge przesyłać tą droga informacje na inne telefony bo je widzi . Dodam że jest też włączona funcja widoczny w opcji ustawień Bluetooth-a. Słuchawki jakie posiadam to Sony Ericssom MW600 które notabene doskonale współpracowały z fonem LG Viewty II.
Czy ktoś z mądrych tego świata ma jakieś pomysły jak temu zaradzić?[/b]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
17-01-2011, 09:42,
coyotexxx

Wyróżnienia:

RE: Słuchawki Bluetooth a telefon-brak łączności
Czy słuchawki nie mają przypadkiem trybu wykrywania? W Motorola S9 aktywuje się go przez dłuższe przytrzymanie przycisku zasilania (chyba przez 4s). Najlepiej zobacz w instrukcji do słuchawek.
+
17-01-2011, 14:24,
Full User
robson99712

Wyróżnienia:

Nic takiego nie odkryłem. W poprzednim fonie wystarczyło że słuchawki były włączone i w fonie opcja wyślij przez słuchawki bluetooth i telefon sam znajdował i nawiązywał połączenie i wszystko chulało tutaj natomiast nie znajduje w ogóle takiego urządzenia. Niech ktos poradzi bo te słuchawki w zestawie to jakaś masakra, gdy te od SE podłaczyłem to padłem na kolana taki super dźwięk. ( dodam dla tych co by chcieli mi odpowiedzieć aby używać tych słuchawek to tak: przewód jest krótki a odbieranie połączeń tylko w fonie i w dodatku trzeba mówić do mikrofony fona trzymając wszystko w ręce)
+
17-01-2011, 14:44,
coyotexxx

Wyróżnienia:

To co ja mam szukać za Ciebie w instrukcji?

Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Sprawdź czy działa.
Jak nie to poszukaj w instrukcji opisu resetowania zestawu.
+
17-01-2011, 16:12,
Full User
robson99712

Wyróżnienia:

Jesteś wielki i nie denerwuj sie, zestaw działa tylko że odkryłem następna dziwną rzecz :-)
Mianowicie jak juz to wszystko gra muza leci w słuchawkach i powiedzmy że klikniesz na następny utwór w sterowaniu bluetooth ( bo taka jest możliwość) to leci kolejny utwór ze sterowania słuchawkami i leci utwór któy był odpalony na fonie czyli słyszysz dwa nakładające sie utwory w słuchawkach dopiero jak zrobisz na fonie pause to w słuchawkach leci utworek który zmieniłeś sterowaniem a potem dalej możesz zmieniac utwory w sterowaniu bluetooth, dziwne nie?
+
17-01-2011, 19:19,
Full User
robson99712

Wyróżnienia:

dzięki za pomoc w sumie mi to nie przeszkadza dałem to jako taką ciekawostkę :-)
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry