Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Simlock z omni 2 / HTC etc
Autor Wiadomość
06-11-2008, 08:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2010, 09:54 przez Ryrzy. )
Ekspert
ROM Cooker
VIP
Ryrzy

Wyróżnienia:

Simlock z omni 2 / HTC etc
Witam,
Jeśli ktoś miałby ochotę ściągnąć sim-locka ze Swojej Omni 2 to zapraszam... koszt 60zl, robi sie to poprzez kod operatora, czas oczekiwania do 7 dni roboczych.
Jest tez możliwość zdjęcia locka z innych samsungów przez kod... cena ta sama...
Z nokii BB5 / HTC / Motoroli tez można więcej info na pw/gg/mail

//Edytowane by Ryrzy 8.01.2010
Pozdro Ryrzy
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
06-11-2008, 13:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2009, 09:28 przez agkom. )
Ekspert
ROM Cooker
VIP
Ryrzy

Wyróżnienia:

Simlock z omni
Jakie znow n95 ?? chodzi o samsungi wszystkie i wszystkie nokie nowe ! co do gwar... jak ktos sobie z zagranicy przywiezeie to napewno chetnie sciagnie locka... juz sie tego troche zrobilo Wink

Proponuje jednak w jednym temacie.. tym powyżej,

Tony
Pozdro Ryrzy
06-11-2008, 13:14,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Re: Simlock z omni
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

chyba chodzi o N95. a z omnie nikt raczej nie bedzie sciagal bo sie grawrancje traci
06-11-2008, 22:16,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

nie wiem czy warto w ogóle ściągać simlocka jeżeli istnieje coś takiego jak: iSmartphone2008. Jest to taki gadżet, który powoduje obejście SIMLockaWink Ja osobiście korzystam z tego. Zapłaciłem 15złSmileSmile

Nie widoczne dla niezalogowanych.
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
06-11-2008, 22:18,
Ekspert
ROM Cooker
VIP
Ryrzy

Wyróżnienia:

tylko powiem tak... 90% ludzi ktorzy kupili cos takiego na allegro przychodzi do mnie na serwis sciagac locki bo same problemy z tym Wink takze... fajny bajer... ale nie dziala wszedzie poprawnie Wink
Pozdro Ryrzy
07-11-2008, 20:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2009, 09:30 przez agkom. )
Full User
zmiter

Wyróżnienia:

Matulek a trzeba przycinać kartę sim czy pasuje do slotu sim karty omni?
jak możesz daj zdjęcie jak to wygala w praktyce bo mam ochotę na taki gadżet ale nie wiem jaki kupić jaka jest różnica miedzy takim za 17 zł z takim za 50 zł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2008, 17:53,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

ja kupilem tam gdzie najwiecej kupowali. zaplacilem 15zl. troszke musialem przyciąc kartę ale to jej nic nie zaszkodzilo, bo karta sim ma na obrzezach duzo zbędnego plastikuWink
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
10-11-2008, 10:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2009, 09:33 przez agkom. )
Full User
zmiter

Wyróżnienia:

http://allegro.pl/item470096937_sim_x_turbo_v_najnowsza_wersja_2008_gratis.html

Wprawdzie nic nie piszą tu o Omni ale to jest najnowszy soft w tym iSmartphone z października wiec powinien działać jak myślicie?
a dodatkowo warto do mówić taką ochronną folie na wyświetlacz polecam wszystkim mam taką na psp jest super

http://allegro.pl/item469272157_oryg_rinco_poliweglan_samsung_i900_omnia_szmatka.html#gallery
12-11-2008, 22:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2009, 09:35 przez agkom. )
Full User
dawidf

Wyróżnienia:

100 zł za pomocą kodu Big Grin

Nie widze sensu twojej wypowiedzi, to jest oferta czy co ?? Proszę o wyjaśnienie Zaliczam to do SPAMU

Tony
18-12-2008, 16:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2009, 09:37 przez agkom. )
Full User
skate87

Wyróżnienia:

Mam telefon z Plusa. Kupiłem sobie taką kartę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=500085169. Okazuje się, że nie działa ona z kartą PLAY, ani z kartą ORANGE. Serwis gdzie kupiłem kartę polecił aktualizację romu, ale to nic nie dało. Teraz w ogóle karta nie może się zalogować do sieci. Wcześniej dało się dzwonić i smsować w sieci 2G. MMS-y i internet nie chodziły. Czy możecie mi polecić jaką kartę, która zadziała z Omnią i z kartą PLAY? Oczywiście tak, żeby dało się korzystać z 2G i 3G oraz SMS, MMS i net.

EDIT: Zakupiłem kartę polecaną przez użytkownika Matulek http://www.allegro.pl/show_item.php?item=505553799 . Mam nadzieję, że będzie działała, bo w przeciwnym razie chyba sprzedam tego Samsunga, bo na co mi MP3 z dotykowym ekranem:/

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila