Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

G-Alarm
Autor Wiadomość
15-05-2011, 12:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014, 22:13 przez Spidey. Powód: Brak )
Zasłużeni seniorzy
slavecki

Wyróżnienia:

G-Alarm 1
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji G-Alarm

Wersja aplikacji 1      
Android (wersja) Wszystkie 
Dodatkowe info Brak
Strona domowa >> KLIKNIJ <<
Google Play Linka nie podano

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Nie testowano

G-Alarm Screenshot G-Alarm Screenshot

Chyba najpopularniejszy budzik na wm jest już dostępny na androida.

Użytkownicy androida, którzy przesiedli się na ten system z WM będą wreszcie zadowoleni, bowiem chyba najlepszy budzik na wm doczekał się wreszcie wersji na androida. Co do funkcjonalności i rozbudowania ten z WM wciąż androidowego przebija, ale autorzy aplikacji czynią wielkie postępy aby nadgonić wersję dostępną z windowsa.

Cechy budzika :

- wybierz melodie do sprecyzowanego przez siebie poszczególnego budzika, np budzik o nazwie praca określony od poniedziałku do piątku będzie cie budził melodią agresywną i głośną a ten ustawiony na weekend będzie delikatny i przyjemny
- oszczędź swoją baterię w nocy ! Włącz ultra oszczędny baterię tryb samolotowy wieczorem a G-Alarm automatycznie przełączy Cie na tryb ogólny gdy tylko włączy alarm przez Ciebie wcześniej ustawiony
- odliczanie g-alarmu do odpalenia, pokazuje ci jasno i wyraźnie ile godzin snu ci pozostaje gdy kładziesz się spać
- aby być pewnym, że jesteś wybudzony niemieccy inżynierowie a raczej informatycy wymyślili prosty test który musisz rozwiązać (przeprowadzić kule przez labirynt lub proste matematyczne równanie) w przeciwnym przypadku (złe rozwiązanie) alarm jest ustawiony na drzemkę
- ACCELEROMETR (potrząśnij komórką aby włączyć tryb drzemki)
- dodatkowo alarm wibracyjny
- możliwość ustawienia własnej tapety
- odwróć komórkę ekranem do dołu aby włączyć drzemkę
- automatycznie się wyłącza gdy czujnik światła wykazuje iż włączyłeś lampkę

Zmiany:
Widget for your home screen
Playlist can be manually ordered or shuffled
Number of tasks can be adjusted
New option: output via speaker
Fixed a bug related to energy management
Other small improvements and bug fixes
translations:
Fully
German
English
Incomplete
French
Italian
Spanish
Polish
Portuguese
Norwegian
Korean

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Pomogłem, spodobał się program, gra itp które wrzuciłem? Jeśli tak dodaj punkcika do reputacji.
===
Jeśli ktoś znalazł na forum niedziałający link do programu, gry, który wstawiałem proszę o poinformowanie mnie na priv, postaram się odnaleźć program u siebie na kompie i ponownie go wrzucić.

====
Smartphony:
Nokia N73 -> HTC Charmer (Era MDA Compact II) -> Samsung Omnia -> Samsung Galaxy S

a po drodze jeszcze cała masa różnych telefonów bez OS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 00:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013, 00:29 przez Imagin. )
Full User

Wyróżnienia:

Odp: G-Alarm
Parę postów wyżej masz screeny z moich telefonów. Z XL i SGS2, instaluje, wbijam w apke i jest po polsku, żadnych dodatkowych ustawień nie potrzeba. A ty nie masz czasem romu w j angielskim?

Offtop
Radze nie spamowac, jest opcja edytuj. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
22-02-2013, 11:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013, 11:26 przez Kowi_85. Powód: Brak )
Full User
Kowi_85

Wyróżnienia:

RE: G-Alarm
Mam rom w j.polskim tel. HTC ONE x+ a co wbijasz w apkę.
22-02-2013, 11:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013, 11:39 przez Snip3rPolska. )
Ekipa

Wyróżnienia:

Kolega pisząc
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
miał na myśli że w nią wchodzi ( włącza ) .
Może napisz na czacie jak ktoś będzie, bo cośczuję że będzie się to ciągnąć a nie ma sensu śmiecić tematu. Smile

Pozdrawiam.
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
22-02-2013, 17:49,
Full User
Kowi_85

Wyróżnienia:

To niech ktoś napisze gdzie się włącza ten polski konkretnie jak mam to zrobić a nie jakieś pierdoły a jak nie to kupie nowszą wersję z gogle pley i po temacie bez łaski.

@Edytował: zbisz41 (22-02-2013,17:54):

dziękujemy za współpracę i żegnam Big Grin

22-02-2013, 17:53,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Kolego my Ci próbujemy pomóc cały czas więc nie powinieneś się odnosić tak niegrzecznie. Ja mam HTC ONE X i instaluje i tak jak mówi kolega Imagine mam już polski od razu bez przełączania. Nikt pierduł nie pisze i powinieneś być zadowolony że ktoś próbuje Ci pomóc a nie narzekać. Po za tym wykaż cierpliwości troszkę, może ktoś się znajdzie kto będzie potrafił rozwiązać Twój problem.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila