Odpowiedz 
Odzyskany: GPS w OMNI
Autor Wiadomość
15-10-2008, 20:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2010 12:04 przez agkom. )
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Maxima Dignitas

Odzyskany: GPS w OMNI
Jest to odzyskana wersja postu. Niestety nie pamiętam kto go umieści?. [/color]

Cześć ! Jestem szczęśliwym posiadaczem Omnii i mam pytanko do znawców ( bo sam nie jestem w tym temacie "specem"). Jak można wgrać GPS-a w Omnii ??? Prosiłbym o odpowiedź czy można gdzieś sciągnąć plik z mapą… za darmo czy należy gdzieś kupić . I napiszcie proszę "krok po kroku", w możliwie najprostrzy sposób - jak mogę wgrać GPS do mojego telefonu. Z góry dziękuję za pomoc !
Pozdrawiam

SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
15-10-2008, 20:06
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Maxima Dignitas

Re: Odzyskany: GPS w OMNI
GPSa się nie wgrywa. Sam odbiornik GPS jest wbudowany w telefon. Możesz sobie ściągnąć darmowe oprogramowanie do przetestowania GPSa. Pierwsze połączenie trwa trochę długo, gdyż szuka on satelitów. Jeżeli chodzi o dokładniejsze mapy terenu na GPS to polecam AUTOMAPĘ 5.1 lub TOM TOMa 7 lub tez Garmina. Niestety wszystkie płatne, ale jak to zawsze powtarzam: dla chcącego nic trudnego. Na internecie jest tego mnóstwo. Chociażby na torrentach. Wystarczy dobrze poszukaćWink Ja osobiście korzystam z AUTOMAPY i jak na razie sprawuje się ona bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o ten programik do sprawdzenia GPSa to proszę link do pobrania programu. Instalujemy poprzez PC czyli uruchamiamy plik .exe na PC i poprzez ActiveSynca idzie instalacja:

Ukryty tekst: Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Programik ten wykryje podstawowe ustawienia i jeżeli bedzie Ok to potwierdzi odnalezienie odbiornika GPS w OMNI. Dalej będzie szukać satelit. To może potrwać parenaście minut. Najlepiej robić to na otwartym terenie. Chociaż przez okno też powinno złapać. Jeżeli się uda powinien pokazać aktualną pozycję i ile satelit widzi. Więcej o tym programie na stronie producentaSmile
A oto screen z programu
İmage

SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
20-10-2008, 20:49
Loża Szyderców
kwapol

Wyróżnienia:

sciagnalem AUTOMAPE i teraz nie wiem czy jak bede ja instalowal to trzeba sie rejestrowac zeby licencje dostac?? ile to kosztuje?? wie ktos??

20-10-2008, 22:00
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Maxima Dignitas

Zależy skąd ściągnąłeś. Jak ze strony http://www.Automapa.pl to jest to tylko Upgrade dla właścicieli starszej wersji AutoMapy.
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Na tym forum nikt nie poda Ci instrukcji skąd pobrać ani jak scrackować tego typu program. Poszukaj http://google.pl.

AutoMapę kupisz w sklepach

Rekomendowane ceny detaliczne (z VAT):
299.00 PLN - AutoMapa Polska XL
578.00 PLN - AutoMapa Europe

21-10-2008, 09:45
Loża Szyderców
kwapol

Wyróżnienia:

nie no pobralem z torrentow. i probujac na kompie zainstalowac spytalo mnie o licencje i trzeba bylo licencje miec. czy na omni bedzie to samo?? i czy trzeba za to zaplacic tyle ile podales??

21-10-2008, 14:32
Full User
adek-

Wyróżnienia:

Tak oryginalne programy ze stajni AutoMapy dokładnie kosztują tyle ile podał Matulek, licencja oczywiście konieczna jeśli chcesz używać takiego programu legalnie i jest dołączona do zakupionego oprogramowania...
Jak wiadomo życie składa się z wielu komplikacji, a jedyną pomocną rzeczą w takich sytuacjach jest nasz przyjaciel http://google.pl
PS jak nie zainstalujesz to nie sprawdzisz, ale z reguły jak już nie ma folderu crack, bądź pliku ReadMe.txt, gdzie jest napisane co i jak - to raczej zostaje prośba do ww. przyjaciela Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-10-2008, 17:46
Loża Szyderców
kwapol

Wyróżnienia:

sciagnalem program Visual GPS ktory jest podobno darmowy ale nie chce mi sie zainstalowac na OMNI. jest tekst ze to nie jest program na pocket PC i klops… co mam zrobic??

21-10-2008, 21:40
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Maxima Dignitas

bo to jest plik .exe, który uruchamiasz na PC i poprzez podłączony tel do kompa( ActiveSync) dochodzi do instalacji na OMNI.

22-10-2008, 08:14
Loża Szyderców
kwapol

Wyróżnienia:

no i tu tez problem bo ten plik nie ma zadnego rozszerzenia tym bardziej exe. bez problemu zainstalowal sie na kompie i nie bylo zadnego zapytania czy instalowac go na pocket PC jakie mialem w przypadku instalacji automapy... a po wrzuceniu go sila na omnie inie dziala co juz opisalem...

22-10-2008, 08:49
Loża Szyderców
kwapol

Wyróżnienia:

sorki ze znow ale nie moge tamtegp usunac. jest plik .exe ale on sie instaluje na kompie. i zadnego zapytania czy na omie go zainstalowac... co robic

Odpowiedz 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wersja mobilnaWróć do góryWróć do forów