Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Czas naszego Forum NIE dobiega KOŃCA
Autor Wiadomość
21-10-2011, 01:12, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2011, 20:48 przez rbl. Powód: Aktualizacja wersji )
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Czas naszego Forum NIE dobiega KOŃCA
Moi kochani niestety jestem zmuszony oznajmić, iż czas naszego forum dobiega końca. W następnym miesiącu(tj. listopadzie) nie jestem w stanie opłaić serwera...
odpowiem od razu na pytania odnośnie kasy z rejestracji: niestety pieniążki z rejestracji wpływają najwcześniej 20-go danego miesiąca, a za serwer trzeba zapłacić do 4-go danego miesiąca.

Także, jeżeli nikt nie znajdzie ciekawszego rozwiązania dotyczącego naszej sytuacji będziemy zmuszeni się pożegnać...
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
21-10-2011, 05:18,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: Czas naszego Forum dobiega KOŃCA
A jakieś konkrety? Co ile do kiedy ? Pożyczka czy składka?

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
21-10-2011, 06:47,
coyotexxx

Wyróżnienia:

Ściepa Narodowa!

Ile trzeba? shifty
+
21-10-2011, 07:21,
Zasłużeni seniorzy
VIP

Wyróżnienia:

I ja się dorzucę jak trzeba Wink
+
21-10-2011, 07:37,
VIP
Niedostępny
mistasz

Wyróżnienia:

Myślę że jak padnie hasło ile w koszyku musi się znaleźć i będzie podany numer konta to będzie sprawa załatwiona.
+
21-10-2011, 09:33,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Re: Czas naszego Forum dobiega KOŃCA
Najpierw tu musimy przemyśleć sprawę serwera, bo nie jesteśmy w stanie płacić 145zł miesięcznie. A w listopadzie dojdzie jeszcze opłata roczna za domenę....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
+
21-10-2011, 09:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2011, 09:49 przez Admin. )
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

poza tym problem ściepy narodowej jest taki, że w momencie zrzutki płatna rejestracja traci sense bytu. Dla tego też stworzyłem ten wątek aby usłyszeć ciekawe propozycje.

Można by zrezygnować z płatnej rejestracji i ponownie wrócić do trybu "zrzutki" na serwer. Ale mnie się od razu odechciewa, jak co miesiąc mam prosić o tą kasę...

enyłej żegnajcie się powoli, bo ja za te dwa tygodnie (14dni) kasy nie wyłożę bo nie mam z czego.
+
21-10-2011, 09:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2011, 10:01 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

To może po po prostu zorganizować miesięczną składkę na poziomie kilku złotych, która dostarczy wymaganych dochodów. W końcu i tak na cukierki wydajemy więcej , a ściepa 5 złotych miesięcznie to nie cuda i myślę ,że przynajmniej część się poczuje do zapłaty. I może zostawić sprawę rejestracji za 5 złoty ,a dodatkowo nałożyć na członków składkę - w końcu każdy szanujący się klub/koło itp. posiada składki na cele związane z działalnością. Mamy 42 tys. zarejestrowanych użytkowników. Powiedzmy ,że na początek ogłosimy ,iż składka wynosi po 5 złoty miesięcznie i z czasem się to zweryfikuje czy wpływy są wystarczające czy nie. W końcu jeżeli opłata serwera wynosi 150 złoty to wystarczy 30 osób po 5 złoty a to jest chyba 0,1% użytkowników i myślę ,że więcej osób niż tak nikły procent poczuwa się do czegokolwiek i potrafi wygospodarować piątkę (która jest równowartością jednego piwa w klubie). A co do tego terminu to zróbmy składkę na razie po 10 złoty ,żeby szybko załatwić te sprawę ,a inne regulację odnoście opłat wprowadzimy od przyszłego miesiąca po odpowiedniej akcji informacyjnej wśród użytkowników. A ile ta opłata roczna za domenę wyniesie?
+
21-10-2011, 10:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2011, 10:39 przez maciek49912. Powód: Brak )
Zasłużeni seniorzy
VIP

Wyróżnienia:

Kolego Dymekxxel co do obowiązku płacenia składek na Forum po przez Ekipę Wink
Zawsze, gdy była prośba starałem się cokolwiek wpłacić ale jeżeli chodzi o obowiązek płacenia to ja jestem nie pełnoletni i sądzę iż nie zawsze był bym wstanie zapłacić za siebie Wink Więc nie wiem czy to dobry pomysł ale jak jest potrzeba to na pewno coś wpłacęSmile
+
21-10-2011, 10:47,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Mi nie chodzi ,żeby obowiązek był spełniany tylko przez ekipę ,ale wszystkich użytkowników bo tylko wtedy jest to sprawiedliwe. Z racji tego ,iż nie wyegzekwuje się od wszystkich należności bo to niemożliwe to trzeba poczynić dobrą akcję reklamowo-informacyjną , aby zapłaciło jak najwięcej osób. Bo aby zebrać 150 złoty wystarczy składka po 5 złoty od 30 osób...ale na forum jest wiecej niz 30 użytkowników. Więc jeżeli poczuło by się ich dzięki naszej akcji do zapłaty 150 to wystarczyła by zrzuta po złotówce, i myślę że każdego jest stać ,aby zapłacić tak niewielkie kwoty. Trzeba to zweryfikować w praniu i ustalić reguły konkretnie co za pewnie nasz zarząd ścisły zrobi jednocześnie rozpoczynając akcję informacyjną o stanie budżetu forum. Jeżeli powszechność tej akcji będzie ogromna to nawet ,gdy ktoś nie zapłaci co powodem do wstydu i linczu nie jest bo nie każdy może to i tak zapewni to płynność finansową. takie jest moje zdanie.
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila