Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Dział Windows Phone na naszym forum.
Autor Wiadomość
06-11-2011, 15:11,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Dział Windows Phone na naszym forum.
Drodzy eomniamaniacy chciałbym zaproponować stworzenie kolejnego obok działu Androida i Windowsa Mobile działu dla Windows Phone. Na razie jestem chyba jedynym przedstawicielem tego systemu , ale zobowiązuję się mocno pracować dla jego rozwoju dzieląc się nowo zdobytą wiedzą o tym jakże ciekawym i przyszłościowym systemie. Myślę również że coraz więcej użytkowników będzie korzystało z tego systemu i moje osamotnienie niebawem się skończy. System ten dobrze rokuje i jest bardzo ciekawy lecz pracy przy nim sporo - w związku z czym rozwój takiego działu będzie w moim odczuciu szybki. Proponuje aby wykonać dział na wzór działów Androida i WM co nie wpłynie negatywnie na jednolitość forum i czytelny układ dla każdego. Zobowiązuje się do wszelkiej formy pomocy w celu utworzenia tego działu. Mam nadzieje że droga wysoka Administracyja ciepło i ze zrozumieniem rozważy moją propozycję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
06-11-2011, 15:41,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

RE: Dział Windows Phone na naszym forum.
Ja osobiście rozważałem taką ewentualność.
Osobiście uważam, że nie będzie nic złego w utworzeniu takiego działu. Póki co tylko jeden user, ale bez działu to i userów nie przybędzie - tym bardziej, że konkurencja takowy system supportuje (nie wnikam w jakość supportu, ale zwracam uwagę na takowy fakt). Poza tym... "Ktoś" zapodał logo WP w bannerze forum... Liczę, że nie bezpodstawnie i gołosłownie shifty

Generalnie... Ja jestem wszystkimi kończynami na TAK i liczę na propozycje wyglądu działu.

İmage
+
06-11-2011, 15:45, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2011, 15:46 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jeżeli chodzi o wygląd i organizację działy to jak już pisałem osobiście bardzo podoba mi się organizacja innych działów i taką też organizację widzę w dziale WP7. Jest bardzo czytelna, łatwo się w niej odnaleźć i wydaje mi się że sprawdzi się podobnie jak sprawdziła się w dziale Androida i WM. Dodatkowo będzie ujednolicała forum tak iż jak nawet ktoś przejdzie z jednej platformy na drugą to nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiednich informacji. Co do romów to na początek dał bym tylko odnośniki dla HTC, SAMSUNGA i ewentualnie LG SWIFT 7 i NOKII ponieważ inne firmy to skrajny udział w urządzeniach z WP7.
+
06-11-2011, 15:50,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Czekałem na wypowiedź "Góry " z lekkim niepokojem ( hm e tam historiaWink) i cieszę sie że jest taka a nie inna.
Zawsze uważałem ze jeśli ktoś chce coś robić , robić dobrego to warto mu w tym nie przeszkadzać Smile
Ostatnio sam rozglądam się za informacjami i softem do WP7 na naszym rynku i nie ma tego za wiele.
Myślę że najważniejsze na dzień dzisiejszy byłoby otworzyć dział bardziej informacyjno-reklamowy.
Wydaje mi się ze jeden user może na razie opisać działanie możliwości systemu i sprzętu działającego na nim.
A więc informacje How-to itp oraz reklama systemu działu w celu pozyskania nowych użytkowników.
Z tego co czytam WP7 ogólnie idzie do przodu, warto trzymać rękę na pulsie.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
+
06-11-2011, 16:01,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

(06-11-2011, 15:50)zbisz41 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Spoko-loko i powstrzymywanie emocji... Póki co, jest tylko jeden głos "Triady".

Druga sprawa... Weźcie pod uwagę, że dział dla WP7 nie powstanie z godziny na godzinę - jeśli w ogóle powstanie (patrz wyżej). Zrobienie takiego działu z pełną strukturą to będzie sporo dziuganiny i szydełkowania shifty

Trzecia sprawa... Nawet jeśli takowy dział powstanie to TY - dymekxxl - będziesz na świeczniku i na linii ognia jeśli chodzi o nowy supportowany system.
Jednocześnie lojalnie uprzedzam, że bezruch i bezwład panujący w dziale będzie przyczynkiem do jego likwidacji (vide dział dla Omnii HD). Osobiście wykonam egzekucję jeśli ten dział zaniedbasz - "Strzelanie nr 2 dla oficerów politycznych" (czyli strzał w potylicę z przyłożenia i trzymaniem za włosy).

İmage
+
06-11-2011, 16:03,
coyotexxx

Wyróżnienia:

Zakładka WP7 powstanie (jak z resztą sami zainteresowani wiedzą).
Jej topografia będzie analogiczna do pozostałych zakładek.
Kto i co będzie tam pisać jak zwykle czas pokaże i zweryfikuje rzeczywistość.
Póki co nie ma się co nadmiernie ekscytować i rozciągać dyskusji o czymś czego jeszcze nie ma.
Jak powstanie to będziecie mieli pole do popisu. Tongue
+
06-11-2011, 16:06,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(06-11-2011, 16:01)Wall-E napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

I to mnie martwi jest na razie tylko jeden user Sad ambitny i robotny to nie ulega wątpliwościSmile

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
+
06-11-2011, 16:11,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Spokojnie panowie z tego co widzę jest tu naprawdę sporo do pisania a skoro zabiegam to nie tylko po to żeby był i stał. Będę oczywiście dodawał posty i dzielił się nową wiedzą. System jest fantastyczny i wierzę w to ,że szybko zarażę sympatią do niego innych userów. A co do zbisza41 to sercem i duszą dziękuje za wsparcie i pochwały.
+
06-11-2011, 16:12,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

(06-11-2011, 16:06)zbisz41 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Bez histerii proszę. Poczekajmy na rozwój działu. Ten dział jest trochę inny niż taki dla np. ewenementu w postaci Omnii HD. WP rozwija się i liczymy, że userów z WP na forum przybędzie... Co nie zmienia faktu, że dymekxxl - jako inicjator - cały czas ma przyłożoną lufę do potylicy shifty

İmage
+
06-11-2011, 16:14,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Wall-E oj matko i córko co u ciebie z tą lufą ? Odpust we wsi czy co? Wink

SZACUNEK?
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila