Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Dział Windows Phone na naszym forum.
Autor Wiadomość
06-11-2011, 16:15,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Dział Windows Phone na naszym forum.
Lubię pracować w ekstremalnych warunkachSmile Lufa przy potylicy to tylko czynnik mobilizujący. Ale tak jak wspominaliście wcześniej z dnia na dzień 1000 wątków nie powstanie. Sam jestem w fazie nauki więc rozwój potrwa dłuuuugo ale będzie widoczny i mam nadzieje fachowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
06-11-2011, 16:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2011, 16:30 przez rbl. )
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

(06-11-2011, 16:14)zbisz41 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Jako żołnierz preferuję szybkie, proste i skuteczne rozwiązania problemów Tongue

Enyłej... Wykonać i nie meldować o problemach !!! shifty

İmage
+
06-11-2011, 16:22,
coyotexxx

Wyróżnienia:

Ja pierdzielę co za spamerzy... Doh

Tongue
+
06-11-2011, 16:26,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

(06-11-2011, 16:22)coyotexxx napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Rzekł opiniotwórca Tongue

İmage
+
06-11-2011, 17:19,
VIP
mor

Wyróżnienia:

Popieram inicjatywę. Mam nadzieję, że dział z WP będzie podobny do tego z WM. Przystępne instrukcje, słowniczek, aplikacje shifty coś w tym stylu. Pisze o tym, ponieważ po zakupie omni i trafieniu na eOmnia nigdy nie musiała szukać rozwiązań problemów i aplikacji gdzie indziej. Fajnie gdyby inni ludzie mieli tak samo po zakupie telefonów na WP Smile
SGH-I900 + GT-I9100
+
07-11-2011, 18:34,
Full User
toszym

Wyróżnienia:

Nie chciał bym się wtrącać, bo jestem tylko zwykłym userem i w dodatku z marną reputacją. Ale niedawno zadałem pytanie odnośnie telefonu z WP 7 (przymierzałem się do takiego) i odpowiedzi skutecznie ostudziłem swój zapał. System bardzo mi się podoba, także jego działanie, ale niewielka dostępność aplikacji na niego, a w szczególności nawigacji, skłoniły mnie do zastanowieniem się nad czymś uzbrojonym w androida, bądź pozostanie przy WM.
Ale czytając powyższe posty, zapaliło się światełko w tunelu i puki jeszcze nie dokonałem zakupu nowego telefonu, to jeszcze raz będę musiał przemyśleć sprawę WP 7. Powiem szczerze, że priorytetem dla mnie jest w telefonie nawigacja. Z tego względu, że jeżdżę sporo autokarem po Europie, i był bym bardzo wdzięczny, za wszelkie informację odnośnie rozwoju nawi na WP7.
Jestem gorącym fanem IGO i może ktoś słyszał o przymiarkach tej nawi do WP 7 ?
Na koniec, na pewno taki dział jest potrzebny i na pewno przysporzy on większą liczbę userów.
I jak ktoś już wyżej napisał, od kont zapoznałem się ze stroną eomnia, to nie muszę już szukać pomocy nigdzie indziej.
+
07-11-2011, 18:38,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Może to nie jest odpowiednie miejsce na tego rodzaju dyskusję ale jeszcze działu dla WP7 nie ma więc udziele odpowiedzi jako że się orientowałem. Na dzień dzisiejszy sytuacja jest klarowna - jedyną sensowną aplikacją jest Navigon po za tym nie ma nic i przy tym tępie wzrostu popularności szybko innych navi nie będzie choć z czasem coś się pojawi na pewno. Co do auto mapy to czytałem ,że producenci powiedzieli ,że pracują nad nią ale to jeszcze potrwa. Więcej w tym temacie chyba nie ma co pisać. Navigon jest jedyną sensowną z prawdziwego zdarzenia navi.
+
02-06-2013, 22:46,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jest potrzeba przemyślenia wyglądu działu Windows Phone.

Jak wiemy to dwa całkowicie Inne systemy i proponuje dokonać zmiany mianowicie tak aby po wejściu do działu Windows Phone pojawił się wybór przejścia do działu Windows Phone 7 i Windows Phone 8. To dosyć istotne ponieważ bez tego ciężko mi i Budniowi ruszyć. To dwa różne systemu i jeżeli będziemy umieszczać Info w jednym worku to będzie bałagan. Sam zdecydowałem że kolejnym moim urządzeniem będzie coś z WP8 więc artykułów nie braknie tym bardziej po porozumieniu z Budniem w sprawie umieszczania tu jego artykułów. Proszę o rozważenie mojej prośby i przemyślenie sprawy - ewentualnie za lub przeciw.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
08-06-2013, 17:02,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

Nie wiem jak widzą to pozostali ale ja uważam, że czasami najprostsze rozwiązania są tymi najlepszymi Smile
Czyli ja widzę to tak: dział WP8 pod lub nad już istniejącym WP7/7.5, a nie oba ukryte pod ogólną nazwą WP i dopiero po wejściu w ten dział podział.
Układ forum jest taki jak każdy widzi, a to co ja proponuję będzie się z nim ładnie komponowało... Układ działów podrzędnych może zostać taki sam lub podobny. No i wydaje mi się, że w tym rozwiązaniu będzie najmniej mieszania przy szablonach, wystarczą małe zmiany adaptacyjne.

To tak w skrócie moje zdanie, oczywiście najważniejsze danie to zdanie Artura bo to on będzie miał z tym najwięcej roboty Smile Ale niech każdy wtrąci swoje pięć groszy... Big Grin

İmage
+
08-06-2013, 17:04,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

No i właśnie jak zwykle czytasz w moich myślach i zgadzasz się ze mną w 100%. Oto mi właśnie chodzi: WP a po wejściu podziałka na dwa systemy i gra gitara. Czytelność i porządek o którą musimy zabiegać póki wcześnie...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila