Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

S-OFF na HTC Wildfire
Autor Wiadomość
08-12-2011, 23:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2011, 23:41 przez Angelus. Powód: Poprawki stylistyczne )
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
ROM Cooker

Wyróżnienia:

S-OFF na HTC Wildfire
Uwaga: Uzyskanie S-OFF dostęp na HTC Wildfire powoduje utratę gwarancji.

UWAGA: Przed rozpoczęciem tego procesu musisz się dowiedzieć, jaki Hboot posiada HTC Wildfire i numer seryjny urządzenia. Aby dowiedzieć się jaki jest Hboot urządzenia, musisz załadować bootloadera przez wyłączanie urządzenia i włączenie go przytrzymując klawisz zmniejszania głośności i przycisk zasilania. Numer seryjny zazwyczaj znajduje się pod baterią, na pudełku lub za pośrednictwem adb devices / fastboot devices .

1. Tylko Windows: Pobierz i zainstaluj sterowniki HTC Sync:
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

md5: f60771a86c4ad69c8c9c1d158e60e850

2. Wyłącz fastboot na HTC Wildfire (Ustawienia/zasilanie/ Fastboot).
3. Upewnij się że masz włączone debugowanie na Wildfire S (Ustawienia/Aplikacje/Rozwój(lub Ustawienia Developerskie)/Debugowanie USB )
4. Pobierz Revolutionary 0.4pre4
Kod:
Zarejestruj się.

5. Wypełnij formularz na stronie Revolutionary, aby uzyskać beta klucz.
6. Podłącz HTC Wildfire do komputera przez USB.
7. Jeśli już masz beta klucz, uruchom Revolutionary beta i wprowadź beta klucz, uwzględniając małe i duże litery jakie otrzymałeś na stronie Revolutionary
8. Revolutionary spróbuje tymczasowo zROOTować HTC Wildfire, ustawić S-OFF i zainstalować własny obraz odzysku. Urządzenie samo uruchomi się ponownie, a cały proces powinien zająć kilka minut. Jeżeli proces trwa dłużej niż 15 minut, należy ponownie uruchomić urządzenie i spróbować ponownie. Niektórzy użytkownicy wiele razy próbują uzyskać S-OFF, zanim osiągną sukces.

Tłumaczone za angielską wiki.

Spoiler: Oryginał(Pokaż)
Kod:
Zarejestruj się.

Gaining S-OFF & Installing a Custom Recovery Image
Warning: Gaining S-OFF access on the HTC Wildfire will void the warranty.
NOTE: Before you begin this process you will need to know what Hboot the HTC Wildfire has on it & the serial number of the device. The find out the Hboot of the device, boot into the bootloader by powering off the device and power back on holding down Volume Down & the Power button. The serial number can usually be found under the battery, on the box or via adb devices / fastboot devices.
1. Windows Only: Download & install the HTC Sync drivers: Download
md5: f60771a86c4ad69c8c9c1d158e60e850
2. Disable fastboot on the HTC Wildfire (Settings » Power » Fastboot).
3. Make sure USB debugging is enabled on the HTC Wildfire (Settings » Applications » Development » USB debugging).
4. Download Revolutionary 0.4pre4: Download
5. Fill out the form on the Revolutionary site to get a beta key.
6. Connect the HTC Wildfire to the computer via USB.
7. Once you have the beta key, launch the Revolutionary beta and enter in the beta key minding that the key contains both upper- and lower-case letters.
8. Revolutionary will now attempt to temporary root the HTC Wildfire, set S-OFF & install a custom recovery image. The device will reboot on its own and the entire process should only take a few minutes. If the process takes longer than 15 minutes, reboot the device and attempt again. Some users have had to attempt gaining S-OFF multiple times before achieving success.

Osobiście nie testowałem, z prostej przyczyny - brak tego urządzenia. Na podstawie tej instrukcji robił mój kolega i mu się udało.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności jak coś będzie nie tak!
İmage
Omnia i8000: ROM: Angelus JH1 V1.2 RadioROM: Phone_I8000XXJJ1
Omnia i900: ROM: Angelus_V2.2 RadioROM: PUJA1
=============================
Mój ROM Omnia i8000: Nie widoczne dla niezalogowanych.
Mój ROM Omnia i900: Nie widoczne dla niezalogowanych.
İmage

WARNING!!
Treści i poglądy zawarte w poście, przedstawiają moją opinię na dany temat w chwili pisania postu. Zastrzegam sobie prawo, do zmiany opinii bez podawania jakichkolwiek przyczyn czy tłumaczenia się komukolwiek.

Pomogłem? nie bądź hav'caaren - daj plusa
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
24-02-2014, 14:20,
Full User
HipekPL

Wyróżnienia:

RE: S-OFF na HTC Wildfire
Gdzie ten formulaż wypełnić ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2014, 15:31,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: S-OFF na HTC Wildfire
Nie wiem ale chyba o to biega Big Grin :

Kod:
Zarejestruj się.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry