Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

problem chyba z baterią
Autor Wiadomość
09-02-2012, 18:04,
Full User
grubyss

Nagrody:

Question  problem chyba z baterią
Urządzenie z Androidem:
Samsung - Inne

Witam, mam taki problem ze próbowałem podłączyć samochodowa ładowarkę do omni, na "krotko" do auta, no i kiedy lampka ładowarki się zaświeciła od razu podpoiłem telefon ale nie ładowało sie, ani nic po chwili ładowarka zaczęła lekko się dymić odłączyłem telefon który się wyłączył, załączyłem go ponownie ale w połowie uruchomiania wyłączył sie i od tamtej pory nic nie pomaga, żeby go w ogóle załączyć ;/ czy jest możliwe ze telefon się spalił czy bateria padła ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
09-02-2012, 20:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2012, 20:33 przez zbisz41. Powód: Brak )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: problem chyba z baterią
No tak skoro dymek poszedł z ładowarki to łatwo można się domyślić ze się spaliła Wink a co zatem idzie mogło dojść do przepięcia do przebicia wiekszego prądu na telefon co może skutkować spaleniem obwodu zasilania Smile
Jęśli fon nie reaguje na ładowanie z ładowarki stacjonarnej czy podłączenie z usb najprawdopodobniej masz problem SmileMożesz sprawdzić na innej baterii, ba możesz zmieżyć jakiś tam przyżądem baterię, pamiętaj nadzieja umiera ostatnia :lol:

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
10-02-2012, 16:32,
Full User
grubyss

Wyróżnienia:

RE: problem chyba z baterią
no czekam teraz na kasę i pójdę do jakiegoś sklepiku GSM żeby sprawdzić czy bateria inna zadziała a kasę dlatego żeby ja kupić od razu w razie zadziałania Smile

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila