Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Jakieś opinie na temat Samsung Galaxy Ace2?
Autor Wiadomość
20-08-2012, 17:06,
Full User
baggins

Nagrody:

Jakieś opinie na temat Samsung Galaxy Ace2?
Urządzenie z Androidem:
Android

Planuję przesiadkę z wiekowej już trochę Omnii2 na coś z Androidem i wypatrzyłem Samsunga Ace2. Odpowiada mi zwłaszcza rozmiar ekranu 3,8" przy niezłej rozdzielczości (800x480) - rozmiary Omnii2 - jak dla mnie idealne. Telefon ma służyć do dzwonienia, czasem jakiś SMS (mało), nawigacja samochodowa (czy dobra antena GPS?), do czytania e-booków (jak z jasnością ekranu na słońcu?), czasem jakiś film. Raczej nie celuję w Galaxy S2 czy S3 ze względu na cenę ale przede wszystkim zbyt duże rozmiary (kieszonkowe, pod warunkiem, że ma się specjalną kieszeń Wink. I jeszcze interesuje mnie czy ekran ma pokrycie Gorilla Glass. Jeśli ktoś ma ten tel., to proszę o opinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
25-08-2012, 15:35,
Full User
krzysztobr

Wyróżnienia:

RE: Jakieś opinie na temat Samsung Galaxy Ace2?
Jeśli chcesz dobrze widzieć przy silnym słońcu to polecałbym telefon z amo ledem.
Telefony: Siemens c25 -- Siemens c35 -- Sony Ericsson T230 -- Panasonic GD95 -- samsung x700 -- Smartfony: HP ipaq 514 -- Omnia i900 -- HTC Desire -- HTC Trophy -- Samsung galaxy s plus -- Sony xperia T

İmage
+
27-08-2012, 13:29,
Full User
baggins

Wyróżnienia:

Poczytałem, obejrzałem telefon z bliska i w działaniu i ostatecznie kupiłem Galaxy S2 (żona obiecała,że powiększy mi kieszenie Smile. Temat do zamknięcia.
+
18-09-2012, 20:23,
Full User
zzorck

Wyróżnienia:

Miałem Omnię 2 i zdecydowałem sie na Ace 2.
Było warto. Przy tym samym niemal rozmiarze (co mi bardzo odpowiada) jest zwyczajnie szybsza.
Automapa chodzi lepiej niż na Omnii. Fixa łapie niemal natychmiast.
Stosunek jakosci do ceny jest taki sam jak Omnia 2 dwa lata temu.
Było warto.
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry