Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Nabór na moderatorów-zgłoszenia
Autor Wiadomość
30-11-2012, 17:53,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Zimowy nabór na moderatorów
Ja jako członek ekipy nogami sie pod awansem kolegi i rekami podpisuje!!!! Go go go zielony wojownikuSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
30-11-2012, 18:53,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Ja też popieram kandydaturę kolegi.
Ostatnio często go widzę na forum.
+
03-01-2013, 22:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2013, 22:10 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Została zgłoszona kandydatura kolegi RononDEX do ekipy.
Miło by było aby zainteresowany napisał coś w tym temacie.
Pozdrawiam zbisz41

Dyskusja dla moderki w odpowiednim dzialeBig Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
+
05-01-2013, 01:19,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

a kto to taki?Big Grin
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
05-01-2013, 08:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2013, 08:54 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(05-01-2013, 01:19)matulek napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Dlatego poprosiłem o jakieś bliższe informacje , jak widać temat nie aktualny , szkoda że pozostało jakieś niedomówienie Big Grin
Sugestia na przyszłość :
Podajemy kandydaturę razem z zainteresowanym który w pierwszej kolejności składa akces przystąpienia do ekipy!

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
+
05-01-2013, 15:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2013, 15:24 przez domseba. )
Full User
domseba

Wyróżnienia:

Odp: RE: Zimowy nabór na moderatorów
(05-01-2013, 01:19)matulek napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Ja tylko mogę podejrzewać kto to taki. Znam styl pisania tego pana i bardzo mi tego brakowało. Mam nadzieję że będzie udzielał się więcej na forum bo, ten jego humor i styl pisania zachęcają do odwiedzania forum. Pozdrawiam wszystkich.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

@Edytował: zbisz41 (05-01-2013,15:30):

sarkazm, żart ,ironia ... admin to miał na myśli Big Grin

+
18-02-2013, 22:44,
Ekipa

Wyróżnienia:

Ja też się zgłoszę Smile

Mam na imię Marek, mam 18 lat (29.12.1994). Byłem kiedyś pierwszym moderatorem na pewnym forum o grach przez 2 lata, lecz forum już nie istnieje. Większość osób na tym forum mnie zna, co prawda nie było mnie długi czas ponieważ nie miałem wtedy czasu na takie sprawy oraz nie mogłem zresetować hasła. Teraz trochę lektury o mnie (trochę tego jest)
Głównie zajmuję się wszystkim co związanie z komputerami. Programowanie, HTML, grafika komputerowa, edytcja video, także kiedyś robiłem gry takie proste typu Mario Smile Wiem że trochę tego jest, ale zawsze się coś przyda. Tu bratu coś zrobię do szablonu na allegro, tu do swojego użytku, tu przerobię coś znajomym.
Ok dosyć o mnie teraz dlaczego ja ? A tak na poważnie
Lubię pomagać innym, będę się starał dbać o nowe wstawki, postaram się pisać newsy. Będę też angazować się w życie forum.

Jeśli czegoś brakuje to proszę pisać to dopiszę Smile

Pozdrawiam.
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
+
18-02-2013, 22:50,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jak najbardziej popieram kandydaturę kolegi ponieważ potrzebne są nam ręce do pracy. Proponuje najlepsze rozwiązanie zarówno dla nas jak i dla kolegi to wdrożyć go do grupy junior moderatorSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
18-02-2013, 22:55,
Ekspert
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

Również popieram Big Grin niech uzupełnia szeregi WP Tongue
İmage
İmage

Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
19-02-2013, 01:35,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Ja też popieram, WP nie jest aż tak rozwinięte jak android i przyda się nowy modelatorSmile
To będzie dobra decyzjaWink
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila