Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Nabór na moderatorów-zgłoszenia
Autor Wiadomość
19-02-2013, 18:56,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: Zimowy nabór na moderatorów
Przychylam się do wniosku kolegów Big Grin
Nowego JM otoczy czułą opieką Global Spidey .
Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
19-02-2013, 19:53,
Full User

Wyróżnienia:

Powodzenia masterfaster Cool
+
26-05-2013, 20:05,
Ekipa

Wyróżnienia:

Dziękuję bardzo Smile Będę się starać z całych sił Smile

Pozdrawiam całą ekipę Smile
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
+
28-05-2013, 19:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2013, 20:38 przez Lupino. Powód: Brak )
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

RE: Nabór na moderatorów-zgłoszenia
Witam
Chciałbym sie zgłosci na GM na naszym wspaniałym Forum Big Grin Postaram się aby ono tętniło życiem, oraz coś się na nim działo Smile Bede pomagał uzytkownikom którzy potrzebują pomocy, na tyle ile sam będę w stanie im pomóc Smile Również nie zapomne o obowiazkach które są przypisane do GM Smile No i oczywiscie nie zabraknie nowych gierek i aplikacji na tym forum Big Grin
İmage
+
28-05-2013, 19:50,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Uważam że należy wspierać użytkowników którzy chcą ponieważ sam kiedyś taki byłem. Nie miałem zbytnich kompetencji moderatorskich a jednak awansowałem i to tylko utwierdziło mnie w tym ze czas poświęcony tutaj nie jest stracony. Ostatnio utraciliśmy jednego moderatora więc myślę że pora zapełnić tę funkcję i zagonić kolejnego do roboty! Jestem w zupełności za...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
29-05-2013, 23:57,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Napewno cieszy Twoje zgłoszenie i myślę że jeżeli koledzy nie będą mieć nic przeciwko to damy Ci szanse. Szybko się uczysz i masz potencjał a wpadki zdarzają się każdemu. W każdym razie ja popieram Twoją kandydaturę na JM. Zobaczymy co potrafisz i ile z siebie dasz Smile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
29-05-2013, 23:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2013, 23:58 przez Snip3rPolska. )
Ekipa

Wyróżnienia:

Jak narazie to zapewne dostaniesz junior moderatora później globala... Napisz coś więcej o sobie Smile

ps. Jestem oczywiście za jeśli mój głos się liczy.
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
+
30-05-2013, 09:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2013, 09:31 przez zbisz41. Powód: Brak )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(29-05-2013, 23:53)lucky512 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
No to teraz masz już motywacje : witamy w ekipie.
Zapoznaj się z działami moderki , w razie wątpliwości korzystaj z pomocy kolegów a szczególnie Imagine .
Jesteś teraz moderatorem i wymagamy od ciebie wysokiej kultury i odpowiedzialności ( dotyczy to tez szałt boxa) Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila