Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Forum-nowe i lepsze
Autor Wiadomość
07-10-2012, 09:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2013, 09:52 przez coyotexxx. Powód: Brak )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Forum-nowe i lepsze
Nastały na naszym forum nowe czasy, odeszło paru dobrych moderatorów przychodzą nowi godni następcy wracają zapracowani. Nowa sytuacja, warunki w sieci wymuszają pewne działania aby nasze forum dalej było a czołówce. Powstały pewne projekty,, są chętni do pracy. Proponuję w tym wątku zgłaszać propozycje o merytoryczną dyskusje .
Zapraszam wszystkich którym to nasze forum jest bliskie Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
07-10-2012, 10:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012, 10:06 przez ml16. Powód: Brak )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

RE: Forum-nowe i lepsze
Proponuje rozesłać reklamy po stronie chomikuj.pl do 1000 osób zobaczy ją ok 20000 lub coś w tym stylu(niewierze by na sławniejsze chomiki nie weszło 20 osób).Jest mi potrzebna zgoda administatora by wykorzystać logo forumSmile
+
07-10-2012, 10:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012, 12:15 przez ShuterS. )
Zasłużeni seniorzy
Full User
ShuterS

Wyróżnienia:

tez jestem za tym, co kolega wyzej ... na pewno wiele ludzi zobaczy ta reklame , a moze nawet zerknie na foruma

Big Grin

@Edytował: zbisz41 (07-10-2012,11:53):

Mógłby kolega napisać więcej w temacie , ta treść mało wnosi .Pozdrawiam

+
10-10-2012, 20:26,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jak zwykle dziękuje Zbiszowi za utworzenie tego wątku ponieważ myślę że może rozwinąć się ciekawy panel dyskusyjny. Ja od dwóch dni rozpocząłem wprowadzać w życie akcję marketingową ,która ma na celu poszerzyć nasze horyzonty. A teraz konkrety co narazie udało mi się osiągnąć:
1. Wstępnie osiągnąłem porozumienie o wspołpracy z forum o nokii lumia przez co na naszym forum powstaną specjalne działy o lumii ,które będą przeznaczone dla członków tamtego forum oraz oczywiście nas. Porozumienie po za wspołpracą reklamową wzajemną ma na celu własnie rozwijanie działu windows phone. Dziś lub jutro porozumienie powinno zostać domkniete.

2. Wstępnie również osiągnąłem przyjazne przyjęcie na forum windows phone pl gdzie ma być omawiana kwestia wspołpracy z nami. Jest to ogromne forum podobne do naszego i współpraca z nimi napewno wyjdzie nam na dobre.

3. Podobne propozycje wysłałem jak na razie do 3 innych forów i czekam na ich odpowiedzi.

4. Współpracę podejmie również z nami niezawodny cvxcvx , na którego stronie reklamowane będzie nasze forum.

5. Proponuje również i zachęcam do szerszej akcji na facebooku ale nie w postaci "lubię to" ale w postaci udostępniania linku na zasadzie. Tworzę wątek i na facebooku w okienku " o czym teraz myślisz" publikuje link do niego

6. W najbliższych dniach mam zamiar składać propozycj innym forom i dalej poszerzać naszą działalność w tym rozwinąć dział o HTC TITAN.

Na razie to tyle. Namawiam wam do uczestnictwa w tej akcji i jawnego angażowania się w popularyzację naszego forum.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
11-10-2012, 01:49,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Zrobiłem banner duży:
İmage

Mały zrobię jutroWink
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
11-10-2012, 10:48,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Matulek podaj kod do banerka z podpiętym linkiem. Wstawię u siebie na chomiku. Pogadam też na jednym forum od WP.
+
11-10-2012, 10:54,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Kod PHP:
Nie widoczne dla niezalogowanych
Zarejestruj się.
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
+
11-10-2012, 18:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012, 18:35 przez ml16. Powód: Brak )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

(11-10-2012, 10:48)kwapol napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Lub takie coś:İmage
Na stronę:
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Na forum:
Kod:
Zarejestruj się.

Oraz samo logo:İmage
Na forum:
Kod:
Zarejestruj się.
+
11-10-2012, 18:49,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

No to i ja coś dodam od siebie. Mogę w zamian za tłumaczenie aplikacji na j.pol prosić developerów o umieszczanie logo Forum i hiperłącza na stronę główną.

Już wcześniej coś takiego zrobiłem Nie widoczne dla niezalogowanych. w porozumieniu z Administracją. Ale później część z nich miała wątpliwości czy to aby na pewno idzie w zgodzie z ideą naszego Forum.

Jeżeli nasz Admin zgodzi się to jestem gotów...

pzdr

İmage
+
01-11-2012, 22:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2012, 22:10 przez ml16. Powód: Aktualizacja informacji )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Można też dodać u góry pasek news,w którym będą 4-5 newsów najnowszych(oczywiście nazwa+grafika,by to estetycznie wyglądało)

Edit@:Można by też dodać dział testy/porównania telefonów.
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila