Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Forum-nowe i lepsze
Autor Wiadomość
27-01-2013, 16:24,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Forum-nowe i lepsze
Panowie w związku z tym iż postanowiłem skierować swoją uwagę na marketing naszego forum chciałbym abyśmy omówili kilka propozycji co do zmian ,które mogłyby mi pomóc w tym.

1. Pierwszą taką propozycją mogłoby być wykonanie pewnej informacji podczas rejestracji nowego użytkownika. Nie wiem jak to wykonać i czy się da ale dla nowego użytkownika mogłaby być po zarejestrowaniu z mailem aktywacyjnym wysyłany link do facebooka w celu polubienia naszego forum. Dziennie rejestruje się kilka osób więc to znaczne wzbogacenie informacji o naszym forum w sieci.

2. Uruchomienie pełną parą facebookowego funpage jak to się dziś mówi dotyczącego eOmni. Funpage jets ale aż wstyd jak wygląda - można by to ruszyć i podarować jeżeli szefo szefów się zgodzi moderce hasło i login do facebooka abyśmy mogli dodawać tam ciekawe artykuły itd.

Jeżeli macie propozycje odnośnie marketingu to piszcie i również wypowiedzcie się na temat moich pomysłów. z Góry dziękuje
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
27-01-2013, 16:29,
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

(27-01-2013, 16:24)dymekxxl napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Tylko idioci się rejestrują na forum, na którym warunkiem rejestracji jest polubienie tego forum na FB. Mądrzy ludzie nie grają w gry na FB, i nie klikają Polub na każdej stronie.
İmage
+
27-01-2013, 16:31,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Ale mądrych ludzi jest mniejszość. Ja co dzień mam zapchaną tablicę bzdurami i grami dlatego sądzę że choć w minimalnym stopniu mogło by to zdać egzamin, ale dziekuję za opinięSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
29-01-2013, 21:43,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Panowie dostałem uprawnienia Administrowania oficjalnym kontem eOmni na facebooku i zamirzem je lekko zrewolucjonizować oczywiście w uzgodnieniu z całą naszą bracią. Więc jak myślicie co najlepiej będzie wstawiać na facebooka? Same newsy czy najciekawsze posty wg uznania czy wszystko co się pojawia?

To pierwsza sprawa. A druga sprawa to zanim napiszę w KONCERCIE ŻYCZEŃ obgadamy tutaj. Co myślicie o wprowadzeniu kategorii do działu z grami typu: wyścigowe , platformowe, akcja itd. Obecnie jest wolna amerykanka i z lekka burdel. Odrazu mówię że znajdą się recę do zrobienia tego.

Proszę o wypowiedzi kochani! Licze na nie i czekam!

İmage

+
29-01-2013, 21:46,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

ad -FB hm warto dodawać przede wszystkim ciekawe posty naszej produkcji poparte newsami Big Grin
ad Gry-działy myśl nie głupia tylko kto to wszystko zrobi :lol: ?

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
+
29-01-2013, 21:48,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Co do działów to im wcześniej tym lepiej bo potem będzie tego więcej. Na razie do roboty w przenoszeniu zgłaszam się ja i chyba ml13 o ile się nie mylę. Wystarczy aby ktoś zrobił działy.

İmage

+
29-01-2013, 22:28,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

FB - jestem zaBig Grin. Co tam umieszczać tak jak mówi zbisz (warez zakazany pod rygorem kary śmieci)

Nowe działy w grach - da się to załatwić nawet dość szybko, ale z przenoszeniem będzie kuuupaa!! roboty. Jeżeli jest skład i nikt nie porzuci tego w trakcie to jestem za

İmage
+
29-01-2013, 23:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2013, 11:15 przez ml16. )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Ja też jestem za by w końcu zrobić te poddziały bo jest tego masa.
Kto to zrobi? Przecież są modelatorowie(tak jak mówiłem brudna robota pójdzie na nas)Big Grin
Uploaderzy też mogą pomóc.
+
04-05-2013, 02:40,
Ekspert
Full User
VIP
Igor

Wyróżnienia:

Odp: Forum-nowe i lepsze
Proponuje Adminom zrobić analizę ostatnio zarejestrowanych uzytkowników.(wybrać 100, 200 ostatnich) Ilu jest z Androidem, ilu z wp, ilu z wm, jacy producenci urządzeń przeważają. To pokaże mocne i słabe str forum, co trzeba udoskonalić.Co trafia w przeważającej ilości, a gdzie coś ucieka. Oczywiście to przy analizie Google towarzysząco.
Co do samego forum, może zmienilbym układ działów te poprzednie zakladki miały sens, tylko było to zbyt zduszone w środku, przez co dla usera mogło być nieczytelne. To tylko moje skromne zdanie, nikogo nie krytykuje, bo wiem łatwo jest mówić trudno robić. Mam nadzieję, że coś Wam to pomoże.
+
04-05-2013, 12:32,
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
VIP
Ziomal_1313

Wyróżnienia:

Ja zaproponuje inny sposób na reklame forum. Jednym to się spodoba innym nie bo kiedyś takie coś widziałem.
Można by było zrobić małą reklame forum na naszych autach. Tzn. na bocznych szybach z tyłu dać link do strony naszego forum nie za duży, żeby nie rzucało się w oczy ale jak ktoś przejdzie żeby zauważył Tongue
İmage
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila