Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

KONCERT ŻYCZEŃ DLA ADMINÓW
Autor Wiadomość
15-10-2012, 20:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2012, 20:51 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

KONCERT ŻYCZEŃ DLA ADMINÓW
Bracia i siostry moderatorzy i szydercy i inne takie , które to czytać mogą postanowiłem stworzyć ten wątek z powodu ,iż życie od nas wymaga dostosowywania się. Cóż to jest ten koncert życzeń? Otóż jest to miejsce gdzie będziemy pisać naszym Administratorom z racji naszej ułomności w uprawnieniach życzenia i postulaty. Taki Administrator gdy już pojawi się od czasu do czasu na forum zobaczy czego tam chcemy, czego potrzebujemy i jeżeli uzna to za stosowne spełni nasze życzenia odnośnie forum. Dzięki takiemu wątkowi nic nam nie uleci , o niczym nie zapomnimy i będziemy ulepszać forum na bieżąco. Proszę przy okazji Administratorów aby zaznaczali ,które pomysły danej osoby wykonali ,a które uznali za nie zbyt dobre a was proszę aby poszczególne pomysły były numerowane. Zachowajmy porządek w tym wątku ,aby nie była to luźna dyskusja a profesjonalny "KONCERT ŻYCZEŃ ".

Temat może wydawać się znajomy i mieć sporo wspólnego z wątkami takimi jak "Forum nowe lepsze" czy samym działem ,w którym się znajduje. Proszę aby tu trafiały dla administratorów konkretne już propozycje co gdzie jak bez dyskusji nad ich faktami. Najlepiej zresztą poważne zmiany najpierw wrzucić do wątku forum nowe lepsze lub do tego działu , przedyskutować je a jak już dojdziemy do ładu i do składu złożyć konkretną propozycję tutaj. Uważam że dzięki temu unikniemy bałaganu ,który wnosi dyskusja nad jakąś zmianą czy propozycją.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 18:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012, 22:56 przez Admin. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: KONCERT ŻYCZEŃ DLA ADMINÓW
Zadania:
1. W oknie wyboru "testowane na" podczas tworzenia wątku z aplikacją brakuje modelu HTC TITAN
2. Przydał by się Baner podobny do tego "Ogłaszamy nabó na moderatorów" reklamującego usługi cvxcvx i powiedzmy przekierowujący albo do jego strony cvxcvx.pl albo do wątku na forum. CVXCVX umieścił link do naszej strony na swojejs trony i ponad to ma zamiar zamieścić baner tylko nie wie jak i czeka na podpowiedzi.

@Edytował: Admin (17-10-2012,22:57):

wykonane. co do bannerów i reklam stron to zacznę jutro oddzielny wątek.

Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

25-10-2012, 11:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2012, 21:04 przez ml16. )
Mistrz Satyry
Ekipa

Wyróżnienia:

9.Z racji na spadający poziom inteligencji naszego zdegenerowanego populizmem, lenistwem i pasożytnictwem społeczeństwa proponuję w informacji, znajdującej się na górze strony głównej, o bezpłatnym downloadzie słowo ,,nie" napisać w całości wielkimi literami i najlepiej dodatkowo pogrubione. Dziękuję.

//ml13 Autor prosi o numeracje zadań,proszę stosuj się do tego.Dziękuję.
Przegranymi są ci, którzy nie spróbowali walczyć o marzenia.
Przestrzegaj przepisów BHP
Zwłaszcza na kolei!
İmage
27-11-2012, 21:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2012, 21:59 przez zbisz41. Powód: Aktualizacja informacji )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(19-11-2012, 20:10)dymekxxl napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

pozwoliłem sobie coś tam narozrabiać w tym temacie proszę administratora o poprawienieBig Grin
do poprawy szczególne brak wyświetlania w dziale z romami informacji o typie itp, brak pod szałtem oznaczenia działu itp.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
04-12-2012, 01:53,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

14. Jak widzać dalej na liście ostatnich postów są kłopoty z wyświetlaniem lokalizacji nowych postów w dziale nexusa
15. Przydało by się jako prefiks obok romy czy modyfikacji dodać opcję kernel
16. przydało by się aby na wzór szablonu dodawania aplikacji czy gry również co do romu, modyfikacji lub kernela dać źródło z którego się korzystało...czyli strone domową , coś w ten deseń

@Edytował: Admin (05-12-2012,03:47):

resztę mi się nie chcęBig Grin

İmage

31-12-2012, 21:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2013, 15:48 przez ml16. Powód: Brak )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

20.Dodanie możliwości "dodania określonej przez siebie liczby screenów"(i w programach też). Są trzy i na razie tak musi zostać, zawsze można jeszcze w treści samego posta wstawić scren-y
21.Ogólnie dodanie kilku modeli do działu android/romy, bo jest tam sporo zaległości.

22.Wiem że to może nieistotne, ale przydało by się zmienić ikonę "update" na dole, gdy aktualizuję się linki.
22-02-2013, 22:51,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

28.Proponuję zmienić w dziale WP HowTo: "Urządzenie z WP7" na "Urządzenie z WP" orza dodać modeli z WP8 i ogólne wszystkie z WP8, chodzi mi dokładnie o to:İmage;)
27-05-2013, 11:14,
Full User

Wyróżnienia:

34. A ja chcialbym dzial dla SGT 2 (P3110) Smile

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2
29-05-2013, 13:53,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

36. Padł pomysł graficznego udoskonalenia widoków postów poprzez możliwość dodania wielkiego banera nad treścią postu zamiast albo obok screenów. Pomysł czeka do realizacji i ma być przypominany co jakiś czas Szefunciowi

İmage

07-08-2013, 13:26, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013, 02:21 przez ml16. )
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

42. Proszę o dodanie działu ROMY w dziale WP8. I parę poddziałów typu L620, L820, L920 i inne jak sie będzie komuś chciało.
Naszła mnie ochota na dodanie posta z najnowszym softem a tu pacze a nie ma gdzie.

Dobra znalazłem je w dziale WP 7.x
Można zrobić dział w WP 8 i poprzenosić.

@Edytował: ml16 (08-08-2013,02:20):

Dodałem numerek Big Grin

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry