Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Rom
Autor Wiadomość
23-01-2013, 18:02,
Full User
Szofi7

Wyróżnienia:

Rom
Witam posiadam telefon HTC Desire HD chciał bym aby ktoś mi podał najbardziej wydajny rom, nie chce rom'ów sprzed 2 lat, zależy mi na tym aby były najnowsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 18:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2013, 18:31 przez miciugo. Powód: Brak )
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

RE: Rom
Kucharze swoje ROMy aktualizują na bieżąco, wiec nie ma już ROMów sprzed 2 lat. Najbardziej wydajne romy na ADHD są ROMy oparte o ostatni oficjalny ROM HTC czyli RUU_Ace_Sense30_S_HTC_WWE_3.12.405.1_Radio_12.65.60.29_26.14.04.28_M. ROMy z andkiem 4 są ROMami przeportowanymi z innych fonów (przeważnie z HOXa). Osobiście polecam ci Android Revolution HD. Jest to chyba najbardziej wydajny rom na ADHD.
İmage
23-01-2013, 18:31,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jeżeli chcesz wgrać najbardziej wydajny rom to zapewne musiałabyś wgrać coś opartego na czystym androidzie ale pytanie czy ma to sens bo jak wiadomo HTC bez SENSE jest bez sensu. Proponuje Ci może nie najwydajniejszy rom ale rom ,z którego można być zadowolony w dłuższym z nim obcowaniu mianowicie jakiś nowy rom z serii Android Revolution. Sam nie mam Desire HD aczkolwiek miałem już inne telefony oparte właśnie na Android Revolution i nigdy się nie zawodziłem więc zachęcam. U nas niestety miciu lekko leniuchuje i nie ma żadnego romu o ile się nie mylę na desire hd. Ale wpisz w google htc desire hd z dopiskiem XDA i tam znajdziesz myślę coś właściwego. I jak mówię zwróć uwagę na Android Revolution bo z tego co wiem doskonale spisuje się na Desire HD.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

13-12-2013, 17:12,
Full User
e.wolski@wp.pl

Wyróżnienia:

kolega nadmienił coś o htc titan można w niego wgrać androida? proszę o podpowoedź
13-12-2013, 18:06,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Nie

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry