Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Pytanie o dialer
Autor Wiadomość
17-02-2013, 18:16,
Full User
nero49

Nagrody:

Pytanie o dialer
Urządzenie z Androidem:
Samsung Galaxy S III i9300

Witam!
Jestem od niedawna użytkownikiem androida. Mam pytanie odnośnie dialera - czy istnieje program na androida podobny do windowsowego PhonEx-a. Chciałbym znaleźć coś podobnego co będzie obsługiwało wszystko kompleksowo - kontakty, smsy itd. Możecie mi koledzy coś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
17-02-2013, 18:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013, 18:21 przez Lupino. )
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

RE: Pytanie o dialer
osobiscie to Ci polece przegladniecie tego dzialu:

http://eomnia.net/forumdisplay.php?fid=301

Znajdziesz tam wiele roznych programow do obslugi kontaktow oraz sms'ow
İmage
17-02-2013, 21:14,
Full User
nero49

Wyróżnienia:

Dzięki za podpowiedź Lupino ale nie do końca chodziło mi o wskazanie miejsca gdzie znajdę programy a o konkretny program i odczucia w korzystaniu z niego. O podpowiedź która apka spełnia oczekiwania i która warta jest instalacji. Tak jak wspomniałem wcześniej kożystałem z PhonEx-a kiedy byłem posiadaczem poczciwej Omni i program spełniał moje oczekiwania praktycznie pod każdym względem - począwszy od kontaktów, sms-ów a na pełnoekranowym połączeniu przychodzącym kończąc. Może istnieją jakieś programy które testowaliście a nie są uwzględnione w dziale który zapodał Lupino albo macie jakieś podpowiedzi związane z apkami które istnieją na forum.
Pozdrawiam.
17-02-2013, 22:20,
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

Też kiedyś szukałem zamiennika Inesofta z WM na andka - ktoś mi poradził RocketDial Pro. Nie miałem czasu przetestować, ale z opisu i opinii widzę że świetny dialer.
İmage
21-02-2013, 16:08,
Full User
nero49

Wyróżnienia:

Witam! Dzięki za podpowiedź Miciugo. Jestem po kilku dniach testów RocketDial Pro i rzeczywiście jest to fajny dialer jednak czegoś w nim brakuje. Za każdym razem przełącza mnie do standardowego dialera kiedy nadchodzi połączenie lub takowe chcę nawiązać. To samo dzieje się z sms-ami. Być może czegoś nie ustawiłem - nie wiem. Można ustawić dodatkowe skórki aby zmienić wygląd co pewnie zadowoli użytkowników. Wcześniej testowałem PixelPhone i wizualnie bardziej mi odpowiadał a wszystkie funkcje ma tak jak w/w RocketDial. Może macie jeszcze jakieś propozycje?

@Edytował: dymekxxl (21-02-2013,16:19):

Jak chcesz podziękować koledze za pomoc to poniżej jego wypowiedzi jest plusSmile Wciśnij go Smile

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry