Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Cordy 2
Autor Wiadomość
18-02-2013, 17:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2013, 20:03 przez ShuterS. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Cordy 2 1.0
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Cordy 2

Wersja aplikacji 1.0      
Android (wersja) 2.2+ (Froyo+) 
Dodatkowe info Aplikacja darmowa
Strona domowa >> KLIKNIJ <<
Google Play >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na HTC One X

Cordy 2 Screenshot Cordy 2 Screenshot

Prezentuje wam dziś eOmniomaniacy kontynuację znakomitej serii platformówek ,której głównym bohaterem jest robot Cordy! Gra jest godna polecenia ponieważ prezentuje znakomitą grafikę 3D, bardzo dynamiczną rozgrywkę i jest grą od której naprawdę ciężko odejść. Gra mocno przypomina mi Mario z pegazusów ze względu na swoją dynamikę choć wiadomo że graficznie , wizualnie oraz dźwiękowo bije na głowę produkcję o hydrauliku.

Aplikacja jest zupełnie darmowa i można pobrać ją z google play aczkolwiek dostępne za darmo jest tylko 6 poziomów. Śmiało mogę polecić grę ponieważ bawię się przy niej równie doskonale jak bawiłem się przy poprzedniku! Brawa za takie produkcje!

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Download
Kod:
Zarejestruj się.

Na koniec mały Bonus czyli filmik z rozgrywki!

Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 17:12,
Zasłużeni seniorzy
Full User
ShuterS

Wyróżnienia:

RE: Cordy 2
Moge sie mylic, ale ta gra przypomina mi LittleBigPlanet na PSP Smile

Oczywiscie polecam jak najbardziej Big Grin
25-02-2013, 20:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013, 17:28 przez sadlak. )
Full User
sadlak

Wyróżnienia:

RE: Cordy 2
Kod:
Zarejestruj się.

Tu jest jakaś pełna wersja (rzekomo). Nie mój upload, nie testowałem, na kompie NOD32 nic nie wykrył.

Przetestowałem, u mnie na Neo V działa, jest pełen dostęp do poziomów. Gra jest naprawdę niesamowita, faktycznie przypomina trochę LBP na PS. Podstawą rozgrywki są różnorodne poziomy osadzone w różnej oprawie graficznej (innej dla każdej z planet), uzupełniane przez dodatkowe poziomy, na których zamiast wykazać się refleksem i zręcznością musimy troszkę pokombinować, poprzestawiać, etc. Naprawdę wciąga i daje dużo radochy oraz dużo możliwości (można grać "na czas" - aby zdobyć gwiazdkę za szybkie pokonanie poziomu, można przeczesywać w poszukiwaniu Zapów, które nie są konieczne, ale również dają bonusy za ich odnalezienie). Podsumowując, naprawdę świetny, godny polecenia tytuł!

@Edytował: ShuterS (25-02-2013,20:02):

Link dodany do pierwszego postu Smile

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry