Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Galaxy S3 - połączenie WiFi z TV Sharp
Autor Wiadomość
24-02-2013, 18:18,
VIP
Lukasiu

Nagrody:

Galaxy S3 - połączenie WiFi z TV Sharp
Urządzenie z Androidem:
Android

Mam takie pytanko. Czy jest możliwość wysyłania w sposób bezpośredni w czasie rzeczywistym obrazu z smartfona na tv? Poprzez WiFi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 18:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013, 18:31 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Galaxy S3 - połączenie WiFi z TV Sharp
Tak jest. Moi rodzice posiadają Samsunga ze smart TV ,który taką funkcję posiada ale chyba tylko z urządzeniami Samsunga. Natomiast HTC ONE X posiada funkcję MediaLINK ale trzeba mieć dodatkowe urządzenie dosyć drogie i równiez jest to możliwe. Pozostaje chyba jeszcze długo popularne HDMI ale to kabelkowe połączenie. Myślę że i w telewizorach LG znalazło by się takie rozwiązanie. Chyba że WIFI direct - też powinno się dać bo to chyba uniwersalny rodzaj połączenia z telewizorem.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry