Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Pobieranie opłat za granie?
Autor Wiadomość
21-04-2013, 08:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2013, 08:33 przez almaster. )
Full User
almaster

Nagrody:

Pobieranie opłat za granie?
Urządzenie z Androidem:
Android

Witam. Gdy tylko włączam jakąkolwiek grę, muszę być zalogowany do gmaila...Inaczej będzie non stop napis z aktualizacją i tyle z gry. To bezsens, bo rozumiem że będąc non stop połączony z kontem, pobiera mi hajs z konta. Nie ma gier na androida które nie pobierają pieniędzy z konta przy włączaniu?.

@Edytował: ml16 (21-04-2013,10:12):

Przenosze do odpowiedniego działu. Następnym razem patrz gdzie piszesz. Proszę o uzupełnienie info o modelu!

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 13:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2013, 13:01 przez deg. )
Full User
deg

Wyróżnienia:

Odp: Pobieranie opłat za granie?
Gry nie pobierają żadnych opłat. Płaci się jedynie za grę przy zakupie, o ile gra jest płatna. Są także darmowe gry w Google play, jednak żeby korzystać ze sklepu, trzeba być zalogowanym na konto gmail. Niektóre gry oferują kupno dodatkowych plansz, bądź innych dodatków do gry, jednak nigdy "bez pytania". Chyba, że to wirus Wink

Wysłane z hTC Sensation XE, Tapatalk 2

Gry nie pobierają żadnych opłat. Płaci się jedynie za grę przy zakupie, o ile gra jest płatna. Są także darmowe gry w Google play, jednak żeby korzystać ze sklepu, trzeba być zalogowanym na konto gmail. Niektóre gry oferują kupno dodatkowych plansz, bądź innych dodatków do gry, jednak nigdy "bez pytania". Chyba, że to wirus Wink

Wysłane z hTC Sensation XE, Tapatalk 2
21-04-2013, 13:19,
Full User
almaster

Wyróżnienia:

RE: Pobieranie opłat za granie?
Jednak przy próbie włączenia załóżmy fify 12 pisze "sprawdzanie aktualizacji", następnie gra się włącza. Kiedy zablokuje dostęp do internetu, gra zostaje na napisie "sprawdzanie aktualizacji" i nie da się tego pominąć.
21-04-2013, 13:38,
Full User

Wyróżnienia:

Niektóre gry wymagają "bycia" online. W przypadku fify jest to obowiązkowa operacja, chyba że posiadasz skraczona wersje na której możesz ją odpalić offline Cool

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
21-04-2013, 15:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2013, 15:52 przez almaster. )
Full User
almaster

Wyróżnienia:

RE: Pobieranie opłat za granie?
Znalazłem taką na chomikuj. Wersja online mi działała, kiedy dograłem "offline" wyskoczył mi jakiś błąd że nie na ten sprzęt, czy tam telefon wersja. Masakra z tymi grami androidowymi, tak samo modern combat 3. Zazdrościłem koledze na sgs że ma coś takiego, ja próbuję odpalić na htc one x i za nic nie chce w świecie, mimo że na youtube są filmiki jak na tym działa.
21-04-2013, 16:43,
Full User
domseba

Wyróżnienia:

Na pewno działa. Jakbyś był prawomocnym obywatelem i ściągał gry z google play płacąc za nie, to na twoim sprzęcie gry powinny dosłownie fruwać. A tak musisz poszukać plików apk z grą jak i plików data pod swój telefon. Tak już jest że modele telefonów różnią się specyfikacją więc nie pograsz na plikach data pod samsungi na telefonie od htc.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry