Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 SPOŁECZNOŚCI eOmnia!!!!!
Autor Wiadomość
07-05-2013, 18:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2013, 09:48 przez coyotexxx. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

SPOŁECZNOŚCI eOmnia!!!!!
İmage

Drodzy eOmnianie i eOmniaczki a także eOmniomaniacy i kucykomaniacy oraz Administracjo - mam zaszczyt ogłosić że od jutra pełną parą wraca do życia nasz portalowy facebook! Liczę na waszą obecność, komentarze oraz oczywiście udostępnianie dla dobra naszej społeczności.

Mamy zamiar wyjść z ciekawymi pomysłami i nie tylko kontynuować tradycję ale również sięgać po nowe i ciekawe rozwiązania jeżeli chodzi o nasz facebookowy profil!

Zapraszamy was do pomocy, komentowania oraz oczywiście uczestniczenia w życiu forum jak i na facebooku!

W tym miejscu będę również informował was o naszej działalności, o nadchodzących wydarzeniach oraz was zapraszam do składania propozycji!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
19-05-2013, 15:26,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: FACEBOOK RETURNS!!!!
Kochani jako że zostałem wyznaczony na reprezentanta naszego forum na zewnątrz, jako osobę odpowiedzialną za pijar i marketing pragnę was na wzór tego co robiłem kiedyś informować o naszych działaniach na zewnątrz oraz oczywiście o osiągnięciach jeżeli chodzi o prowadzenie facebooka!

Jak narazie nie śmiało rozpocząłem jego prowadzenie ale wyniki są lepsze niż się spodziewałem... Oto wykres pokazujący jak od czasu mojego objęcia facebooka nasze forum znów zyskuje na popularności!

İmage

Ponad to kochani zakończył się właśnie tydzień Xperii J , któemu lobbował nasz Ziomal i pora rozpocząć kolejny tydzień w którym będziemy kładli nacisk na rozwój tematyki jakiegoś modelu na naszym forum informując o tym naszych fanów na facebooku. Nie chce decydować sam ale chce abyśmy się zjednoczyli dlatego oczekuje na wasze propozycje jaki model telefonu obejmiemy tym razem patronatem?

PISZCIE PONIŻEJ!!

Po za tym zachęcam was jak zawsze do polubienia, do udostępniania informacji o naszym forum gdziekolwiek przemieszczacie się po sieci czy facebooku... myślę że nie mamy się czego wstydzić i szybko będziemy dzięki wspołnemu działaniu sprawiać że na nasze forum zawitają nowi ciekawi użytkownicy!

To naprawdę nic trudnego! Każdy z nas może być reprezentantem! Jednocześnie dziękuje tym którzy teraz naprawdę solidnie wspierają nas na facebooku!

Przed nami wiele ciekawych akcji oraz wydarzeń - postaram sie abyście byli na bierząco i mogli obserwować postęp naszej działalności na facebooku a następnie w innych sieciach społecznościowych!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
19-05-2013, 21:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2013, 21:50 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

TYDZIEŃ LG GT540!!!

İmage

eOmniomaniacy mamy zaszczyt ogłosić że telefonem tygodnia eOmnia.net będzie w najbliższych 7 dniach LG GT540.

To właśnie ten już leciwy telefon aczkolwiek bardzo tani będzie przez najbliższe dni pod szczególną lupą na eOmnia.net!

Ten model ma swoje 5 minut i jest on dla nas wyjątkowy. Daje wyraz polityce naszego forum pokazującej że nie liczą się tylko najlepsze i super drogie urządzenia ale że eOmnia.net dba również o low endy czyli niskie półki!

Zapraszamy was więc do bacznej obserwacji naszego profilu i odwiedzania działu dotyczącego LG GT540! Nasz moderator ml14 z chęcią odpowie na wasze pytania jako korzystający i praktykujący!Smile

http://eomnia.net/forumdisplay.php?fid=524

İmage

+
26-05-2013, 18:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2013, 18:55 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Panowie i Paniska oraz moi kochani zbliża się koniec naszego tygodnia "LG GT540" na eOmnia.net. Przygotowaliśmy wiele unikatowych artykułów przez ten tydzień i popularność naszego profilu rośnie ponieważ każdy wpis czyta już mniejw ięcej od 150-300 osób więc jest super. Chciałem podziękować ml14 za wsparcie w organizacji tygodnia LG GT540 i zmotywować was EOMNIOMANIACY!

İmage

PORA WYBRAĆ kolejny telefon ,który będziemy mieć na podorędziu i którym się zaopiekujemy! Czekam na wasze propozycję i aktywne uczestnictwo w akcjach zarówno na facebooku jak i na naszym forum.

Tydzień danego modelu to nie tylko akcja facebookowa ale i akcja na całym forum więc włączajmy się. Pomagajmy w pisaniu artykułów i dopieszczaniu naszego "eOmniowego" solenizanta tygodnia!

Jutro też startujemy z nową akcją "BITWA APLIKACJI" i w związku z czym zapraszam was do czynnego udziału!!!

Po za tym cytując mój APEL ,który nie wszystkim jest znany:

İmage

"Każdy z nas wie jak ogromne znaczenie ma marketing jeżeli chodzi o zdobywanie popularności. Bez działań reklamujących i marketingowych nie osiągniemy niczego nawet pomimo wysokiego poziomu merytorycznego. W związku z tym wzywam was kochani forumowicze, abyście pomogli eOmni się rozwijać na każdym szczeblu i przeprowadzali taki "zdrowy marketing". Każdy z nas ma facebooka, nk , twittera czy pisze na różnych innych forach - nikomu zapewne korona z głowy by nie spadła gdyby umieścił na swoim profilu, tablicy czy innym tego typu miejscu czy w jakimś komentarzu jakąś zachętę aby odwiedzać nasze forum? Czy tu aby nie chodzi o spam? NIE! Specjalnie napisałem "zdrowy marketing" ponieważ mogę wam zaproponować kilka pomysłów w jaki sposób zrobić to o co proszę. Więc przykładowo:

Sposób pierwszy:
Wybieramy sobie jakiś fajny , ciekawy post lub wątek na naszym forum i dodajemy link do niego na facebooka, nk, twittera czy jakieś google+ opisując co można ciekawego u nas znaleźć w jednym zdaniu i dlaczego warto?

Sposób drugi:
Często piszemy na jakimś forum coś niekoniecznie związanym z tematyką telekomunikacyjną wiec jeżeli wiemy że rozwiązanie jakiegoś problemu znajdzie się na naszym forum możemy wskazać jego link jako źródło naszej wiedzy i się trochę pochwalić"

Sposób trzeci
Możne znasz jakieś małe zabiedzone forum? jakiś blog? Zaproponuj im nasze forum gdzie chętnie przyjmiemy i ofiarujemy przestrzeń nowym użytkownikom chcącym działać! Takich for jest mnóstwo - kwestia wyłacznie dogadania się!

Sposób czwarty
Pomogłeś komuś na forum? Nowemu użytkownikowi? Powiedz mu że podziękowaniem z jego strony będzie udostępnienie linku lub naszego forum na portalu społecznościowym i polecenie naszego forum znajomym!

To tylko przykładowe pomysły ,których może być bez liku. Popularyzacja tak wspaniałego forum jak eOmnia wyjdzie każdemu na zdrowie ale po za popularyzacją NAMAWIAM dbajmy o poziom merytoryczny, o język i kulturę oraz DODAJMY od czasu do czasu jakiś post. Napisanie posta to raptem kilka minut a pożytek dla forum niebywały! Im więcej treści tym więcej użytkowników pamiętajmy o tym ,a im więcej użytkowników tym więcej treści!!!

Jest tyle portali i miejsc gdzie możemy się wypowiadać - korzystajmy z tego w sposób godny nie obrażając innych a wskazując im nasze forum gdzie znajdą pomoc! Wystarczy ,iż każdy z nas zrobi to raz tygodniowo! Zachęcam! "

PANOWIE DO DZIEŁA!

İmage

+
27-05-2013, 12:28,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

eOmniomaniacy wybraliśmy kolejny "telefon tygodnia eOmnia.net" i został nim HTC ONE X! Przez cały tydzień będziemy mocno angażować się w rozwijanie tematyki tego telefonu na naszym forum, szlifowania artykułów na jego temat i modyfikacji. Zapraszam serdecznie do przyłączania się, zadawania pytań i pomoc w promocji naszej forumowej akcji!

İmage

Akcja nie dzieje się tylko na facebooku więc zachęcam was do aktywności aby działem dotyczącym HTC ONE X eOmnial.net mogła się chwalić.

Serdecznie zapraszam nie tylko posiadaczy tego modelu!

İmage

+
29-05-2013, 11:49,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

GARŚĆ FACEBOOKOWYCH INFORMACJI

statystyki!!!
İmage

Kochani jak obiecywałem mam dla was kilka statystyk z działalności naszego facebooka!!!

Jest coraz lepiej - dziennie nasze posty przegląda już prawie 500 osób i ciągle liczba ta wzrasta! Prowadzimy akcję "telefonu tygodnia" oraz staramy się jak najczęściej udostępniać ciekawe artykuły z naszego forum dla facebookowej społeczności!

Jednocześnie chciałbym powiedzieć że moim asystentem na facebooku został nasz GM ML14!!! Jego pracę mieliście okazję obserwować wczoraj!

Chciałem również podziękować wszystkim przyczyniającym się do popularyzacji naszego forum w sieci. Musimy odzyskać nasze miejsce ale może się to zdarzyć tylko z waszą pomocą! Dlatego zachęcam do składania tutaj różnych propozycji odnoszących się do naszej działalności w sieci oraz do czynnego udziału w organizowanych przez nas akcjach! Serdecznie Zapraszam!

İmage

+
03-06-2013, 22:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2013, 22:08 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Kochani kolejny tydzień! Kolejne podsumowania i kolejne sukcesy naszego facebookowego profilu! Jest nieźle ale to nei znaczy że nie może być lepiej. Razem z ml14 staramy się aby sprostać waszym oczekiwaniom i jak widać po popularności zaczyna nam to nieźle wychodzić.

Oto garść statystyk!
İmage

W tym tygodniu rozpoczeliśmy "Tydzień z Galaxy S2" więc jak zwykle zapraszam was do czynnego komentowania, do udziału oraz oczywiście do udostępniania naszych artykułów co jest najlepszą formą popularyzacji naszego forum!

Również dzięki uprzejmości naszego kolegi Budniu i w współpracy z nim odkrywamy tajniki Windows Phone 8 prezentując jego doskonałe artykuły na ten temat!

Serdecznie dziękuje wam za wsparcie i zachęcam do dalszego trwania przy facebookowym profilu!

İmage

+
10-06-2013, 12:59,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Poniedziałek to nie jest zbyt przyjazny dzień ale aby poprawić wam eOmniomaniaką humor prezentujemy trochę statystyk z naszej działalności na facebooku jak każdego tygodnia. Rozwijamy się powoli ale regularnie i to jest najważniejsze. Ustabilizowaliśmy liczby naszych czytelników a fanów z każdym dniem przybywa!

İmage

Nadal oczekujemy wsparcia i waszego zaangażowania w życie również na Facebooku. Pamiętajcie że udostępniając nasze artykuły, zapraszając do polubienia przez znajomych sprawiacie że wieść o naszym forum roznosi się w sieci sprawiając że coraz ciekawsze osoby tutaj trafiają.

PAMIĘTAJ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ NASZYM AMBASADOREM!

İmage

+
10-06-2013, 13:44,
Full User
Kryych

Wyróżnienia:

no proszę, calkiem spoko ten wasz fb Wink
+
10-06-2013, 13:48,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Staramy się powoli rozwijać. Wiadomo że daleko nam to najlepszych ale nie odrazu Kraków zbudowano tym bardziej że kładziemy nacisk na forum a fb ma być akcesoryjny. Zaprszamy oczywiście kolego do współpracy. Zawsze z otwartymi rękoma przyjmiemy aktywne osobySmile

İmage

+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila