Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 SPOŁECZNOŚCI eOmnia!!!!!
Autor Wiadomość
15-06-2013, 21:40,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: FACEBOOK RETURNS!!!!
eOmniowicze i fani eOmnia.net prezentuje wam jak co tydzień statystyki facebooka abyście spokojnie mogli rozglądać jak rozwija się moja i kolegi Gimbusa ml14 praca.

W tym tygodniu świętowaliśmy 250 fana i myślę że jeszcze tydzień lub dwa i będziemy świętować okrągłą 300!!! Widać że nasze artykuły się podobają ponieważ zaliczamy ogromny wzrost nie tylko popularności ale i oglądalności naszego funpage. Coraz więcej osób zagląda, zadaje pytania i mamy nadzieje że bedzie to rozwijać się coraz lepiej Smile

Jest kilka pomysłów na nowe akcje i nowe serie więc zapraszamy was do ciągłego wspierania i co najwazniejsze UDOSTĘPNIANIA naszych treści co przysparza nam najwięcej popularności.

Oto statystyki:
İmage

Drugą ważną sprawą jest fakt iż w przyszłym tygodniu ruszymy z pełną parą z projektem Google+ , Twitterem i być może kanałem youtube ale aby te śmiałe plany mogły się zrealizować potrzebuje waszego wsparcia oraz pomocy więc jeżeli ktoś czuje się na siłach w jakiejkolwiek dziedzinie wymienionej powyżej to zapraszam do kontaktu jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Jeszcze raz wam dziękuje i ku chwale eOmnia.net
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
18-06-2013, 19:21,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: SPOŁECZNOŚCI eOmnia!!!!!
İmage

eOmniomaniacy dziś kolejny ważny dzień jeżeli chodzi o rozwijanie naszego forum na "arenie międzynarodowej"! Dziś po raz pierwszy eOmnia.net zaćwierkała na Twitterze Smile Jest to kolejny portal po facebooku gdzie będzie można nas poznać, komunikować się znami aczkolwiek będzie on prowadzony w inny sposób niż nasze facebookowe konto czyli w sposób dostosowany do formuły Twittera.

Nie będziemy tam zamieszczać długich wypowiedzi ,a krótki kilkuzdaniowe informacje ,których rozszerzenie znajdzie się na naszym forum Smile Będziemy jednym słowem ćwierkać Smile

Jeżeli posiadasz konto na Twitterze poznaj nas, udostępnij nas, pochwal się nami całemu światu Smile No wystarczy jak zrobisz to we własnym powiecie Smile

Jeszcze raz zapraszam was do komentowania i wyrozumiałości bo to nasze pierwsze doświadczenia z tym typem portalu społecznościowego.

Powyżej możecie również obserwować tymczasowy baner naszego oficjalnego konta, który stworzyłem na potrzeby chwili do czasu aż nie dopniemy sprawy z naszym oficjalnym aby nie było szaro na tym naszym ćwierkającym koncie Smile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
23-06-2013, 22:09,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

eOmniomaniacy czas upływa a my ciągle się rozwijamy. Ten tydzień był bardzo intensywny i pełny pracy ale efekty już są. Po pierwsze prezentuje wam statystyki facebooka jak każdego tygodnia. Jest nieźle ale słabniemy - co prawda mamy już 276 lubiących ale chcemy ciągle więcej i więcej więc udostępniajcie nasze posty oraz komentujcie je i mówcie o nas znajomym!

İmage

Jak wiecie wystartował również nas Twitter dzięki, któremu nasze forum przeszło na zupełnie nowy poziom jeżeli chodzi o dostęp do informacji dzięki czemu zdecydowaliśmy się podjąć inicjatywę o nawię "eOmniowy ćwierkacz" , który jest naszym wewnętrznym Twitterem poświęconym smartfonowym technologią!

Obecnie korzystamy z blisko 50 różnych źródeł i już dzięki naszej działalności obserwują nas 3 inne portale! Napisaliśmy 18 tweetów! A będzie jeszcze lepiej dlatego zachęcamy do obserwowania nas na:

https://twitter.com/eOmniaForum

Oraz ostatnia informacja! Dziś dzięki pomocy naszego forumowego kucyka czyli Vinyl_Scratch udało nam się ruszyć z oficjalnym kontem GOOGLE+! Tak jest - od dziś możecie znależć nas na:

https://plus.google.com/u/0/b/111788317949179726593/111788317949179726593/about

Również zapraszamy do komentowania, do udzielania się i do obserwowania naszych poczynań!

eOmnia.net rozwija się każdego dnia!

İmage

+
10-10-2013, 14:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013, 15:04 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

FACEBOOK RETURNS PART 2

Kochani mam dziś dla was doskonałą wiadomość! Otóż wracamy na facebooka! Po blisko 3 miesięcznej przerwie znów startujemy z naszymi społecznościami. Udało nam się osiągnąć nie mały sukces oraz sprawić że na forum coś się działo. Tym razem mamy zamiar pomnożyć to wszystko i OGŁASZAM start Facebooka więc kochani oto co następuje i oto jaki mam plan:

Startujemy i uruchamiamy poprzednie pomysły takie jak "eOmniowy ćwierkacz" czy "Tydzień z wybranym smartphonem" a także dokładamy nowe akcje takie jak "To nie prawda że na Windows Phone nie ma aplikacji"

Proszę was abyście nas wspierali w tym, komentowali, udostępniali oraz co najważniejsze sami proponowali w jakimś miejscu na forum swoje pomysły dotyczące funkcjonowania naszych społeczności.

Jeszcze raz gorąco was zachęcam i zapraszam na nasz fanpage na facebooku!

İmage

+
27-10-2013, 15:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2013, 15:57 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

TELEFON TYGODNIA - REAKTYWACJA

Kochani eOmnianie i eOmniowicze! Na naszym forum zachodzi czas gwałtownych zmian i modernizacji! Staramy się być na czasie ale nie zapominamy o tym co było i o tym co odnosiło sukces. Zapraszam was do śledzenia reaktywowanej serii "Telefon tygodnia eOmnia.net"! Seria ta skupia się każdego tygodnia na jednym modelu telefonu dla którego robimy na naszym forum święto! Ostatnie wydania tej akcji przypadły wam do gustu więc od jutra zapraszamy was na "Tydzień Xperi P by ml14"!

Gospodarzem tego tygodnia będzie właściciel i miłośnik telefonów Sony czyli ml14! Oto bohater nadchodzącego tygodnia:

İmage

Serdecznie zapraszam!

İmage

+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila