Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

LEGO STAR WARS™ The Yoda Chronicles
Autor Wiadomość
20-05-2013, 12:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2013, 13:33 przez Lupino. Powód: Brak )
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

LEGO STAR WARS™ The Yoda Chronicles 1.0
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji LEGO STAR WARS™ The Yoda Chronicles

Wersja aplikacji 1.0      
Android (wersja) 4.0+ (ICS) 
Dodatkowe info Brak
Strona domowa Linka nie podano
Google Play >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Nie testowano

LEGO STAR WARS™ The Yoda Chronicles Screenshot LEGO STAR WARS™ The Yoda Chronicles Screenshot

İmage

LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles to kolejna gra osadzona w świecie „Gwiezdnych Wojen” stworzonym z duńskich klocków. Jej akcja osadzona jest w trakcie wydarzeń z serialu animowanego „Wojny klonów”, a fabuła wokół tytułowego mistrza uczącego młodych padawanów w świątyni Jedi na Coruscant.

Gracze mogą wcielić się w Yodę lub stanąć po ciemnej stronie Mocy przejmując kontrolę nad hrabią Dooku. Podczas gry będziemy mogli uczestniczyć w takich atrakcjach jak: bitwy na lasery, eksploracja lochów, pojedynki na miecze świetlne i walki w przestrzeni kosmicznej. W sumie produkcja składać się ma z piętnastu poziomów i pięciu misji bonusowych, ale ta wersja posiada jedynie połowę poziomów , reszta opublikowana zostanie latem.

Gra jest darmowa w Sklepie Play Smile jezeli jednak ktoś chciałby Instalke na komputer to prosze o napisanie do mnie Smile

İmage
Waga: 131.77 MB
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Mój Upload
Szukasz Aplikacji albo Gier na Androida?????? Napisz do mnie na pewno pomoge Smile

İmage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry