Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Nabór Windows Phoniarzy!
Autor Wiadomość
31-05-2013, 21:49,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Nabór Windows Phoniarzy!

Koledzy jak wiecie po za działem Androida mamy jeszcze dział Windows Phone ,który od jakiegoś czasu jest niezwykle zaniedbany z prostej przyczyny. Nie ma u nas Windows Phoniarzy. Chciałbym się was zapytać lub może poprosić i zapytać o zdanie jednoczesnie.

Co myślicie o zrobieniu akcji dotyczącej poszukiwania jakiś speców odnośnie tego systemu lub posiadaczy fonów? Ja jako jedna osoba mało mogę ale razem wykorzystując naszą obecność na innych forach, blogach itd moglibyśmy złożyć jakieś propozycje? Zaprosić kogoś do nas do wspołpracy?

Co o tym myślicie?

Warto też przemyśleć jak rozwiązać problem związany z Windows Phone ponieważ brakuje nam tutaj zdecydowanie lidera w tej dziedzinie. Jak wiemy wersje Windows Phone są dwie ale to są dwa różne systemy a u nas na forum bałagan jak w stajni u Augiasza...

Jakie macie propozycje dotyczącego tej tematyki? Myślę że nie można zostawiać tego tak w próżni... w ostateczności sam kupię Windows Phona Smile

Czekam na wasze komentarze... nie pozostawajcie obojetni!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
31-05-2013, 21:56,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

RE: Nabór Windows Phoniarzy!
Pomysł ciekawy (jak wszystkie pozostałe). Możemy rzucić ogłoszenie jako baner na głównej stronie plus oczywiście duża akcja na Fejsie Smile
Pewnie, że trzeba zadbać o ten dział bo sporo pracy tam zostało włożone i szkoda aby to wszystko przepadło.

İmage
+
31-05-2013, 22:01,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Ja coraz mocniej rozmyślam nad zakupem Lumii 920... i nie wiem czy ostatecznie się nie skuszę na nią choćby dla samego działu na naszym forum.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
31-05-2013, 22:12,
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

No gdybyś zrobił tak jak mówisz to WP byłby najlepiej "zaopatrzonym" działem Smile
A wracając do tematu to byłoby fajnie jakby ludziska z ekipy na swoich kontach podawali co kilka dni info o akcji...

İmage
+
01-06-2013, 00:20,
Ekipa

Wyróżnienia:

Ja mimo iż mam telefon z windows phone to przyznaję że troszkę zaniedbałem ten dział z prostych przyczyn... Komis gdzie kupiłem telefon leci w kulki z telefonem, wysłali go na serwis nokii mimo iż nie mają karty gwarancyjnej, oraz telefon już nie posiada gwarancji wgl. Wiem że sprawa z telefonem nie usprawiedliwia mnie od pisania artykułów, ale chciałbym na przykład ulepszyć swoją aplikację i niestety musiałem zakończyć dotychczasowe wsparcie. Druga sprawa mam troszkę problemów i ważnych spraw do ogarnięcia. Po trzecie mam do napisania podajże dwa duże artykuły o andku i nie mam jak tego ogarnąć. Na zakończenie chciałbym poinformować że gdy z wszystkim się ogarnę zacznę pisać więcej tak jak wcześniej miało to miejsce Smile

Pozdrawiam Smile
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry