Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

GPS W HTC i androidach
Autor Wiadomość
10-06-2013, 23:18,
Full User
bobik551

Nagrody:

GPS W HTC i androidach
Urządzenie z Androidem:
Android

Dobry wieczór chciałem zapytać z jakich map HTC korzysta do nawigacji ? z map google ? i jak to z aktualizacjami jest sama się aktualizuję czy trzeba szukać najnowszej mapy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 23:20,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: GPS W HTC i androidach
Dodam że kolega jest tutaj nowy i na moje polecenie się tu pojawił aby zapytać was specjalistów. Ma pierwszy kontakt z Androidem więc proszę poradźcie mu jak jest z GPS i mapami na Androida. Sam się nie za bardzo znam ale wiem że są tu smakosze więc proszę o pomoc i informację po kolei i prosto bo to nowy user Androida Smile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

11-06-2013, 12:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2013, 12:18 przez Frozen. Powód: Brak )
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

(10-06-2013, 23:18)bobik551 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Same się aktualizują... Znaczy... Market powiadamia o aktualizacji aplikacji "Mapy". Same mapy to już gógiel sobie tam gdzieś na serwerach aktualizuje.

Dodam tylko, że ten sposób nawigacji jest deko niedokładny - rzadko aktualizowane mapy naszego regionu - oraz odrobinę kosztowny - góglowe mapy wymagają aktywnego połączenia danych pakietowych.
İmage
11-06-2013, 12:19,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Tu bardziej koledze chodziło jakie są najlepsze mapy na Androida i jak są dokładne. Wcześniej miał mapy Nokii z symbiana i te googlowe mu nie za bardzo pasują więc raczej chodzi o jakąś inną aplikację
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

11-06-2013, 12:26,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

A tak to nie wiem... Ja używam AM i nie narzekam Smile
İmage
11-06-2013, 12:57,
Full User

Wyróżnienia:

Osobiscie uważam, że gógiel ma dobre mapy, ale jest średnio z nawigacja. Polecam koledze ten dział, w razie czego po prostu pytaj. http://eomnia.net/forumdisplay.php?fid=456
11-06-2013, 13:15,
Full User
bobik551

Wyróżnienia:

No wiem że mapa tym z Androida daleko do mapom z Noki.. ale chyba androidy mające mapy od google nie są tymi co z strony google maps https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=ll bo jeśli takie mają to maskara jakaś będzie na mojej wsi według google maps nie ma 90% dróg asfaltowych
11-06-2013, 16:29,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Napisze krótko : zapraszam do wątku w dziale GPS Big Grin
http://eomnia.net/forumdisplay.php?fid=456
Od siebie dodam tylko tak po krotce że na androidzie działają pięknie wszystkie znane aplikacje z Windows Mobile czy Windows CE:
Automapa, iGO 8 i primo , mapamap, TomTom i wiele innych.
Co więcej jest kilka aplikacji do pieszych wedrówek czy ćwiczeń.
Zapraszam do lektury forum i zadawania już konkretnych pytań Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
12-06-2013, 17:27,
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

Navigacja HTC to padaka. Niby korzysta z map wujka gugla, ale jest strasznie niedokładna. Jeśli biega o navi na andka to kolega zbysz41 dobrze ci radzi; AutoMapa, Sygic, iGO 8, iGO Primo, TomTom, Navigon, MapaMap, NaviTel i kilka innych (kolejność według mnie od najlepszej do nie najgorszej).
İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry