Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Insider - mega narzędzie dla WP8
Autor Wiadomość
30-10-2013, 19:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2013, 00:23 przez Frozen. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Insider - mega narzędzie dla WP8
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Insider - mega narzędzie dla WP8

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Lumia 625, Lumia 820

Insider - mega narzędzie dla WP8 Screenshot Insider - mega narzędzie dla WP8 Screenshot Insider - mega narzędzie dla WP8 Screenshot

Dziś fantastyczny dzień na naszym forum. Dzięki uprzejmości i pracowitości naszej Administracji stworzony został dział WP8! Na początek mamy dla was polecaną przez Budnia z encyklopediawindowsphone.pl aplikację o nazwie "INSIDER".

Co możemy za jej pomocą zrobić:

1. przede wszystkim nie będziemy już potrzebowali osobnych aplikacji do:
+ skrótów do WiFi, BT, trybu samolotowego, transferu połączeń, ustawień ekranu blokady, GPS, (aplikacja ma zaimplementowane te opcje z możliwością przypięcia do homescreen),
+ latarki – jest w środku z możliwością przypięcia do homescreen,
+ do mierzenia poziomu baterii – jest w środku z możliwością przypięcia do homescreen,
+ do wyłączenia odtwarzacza (Stop music) – jest w środku z możliwością przypięcia do homescreen,
+ aplikacji do mierzenia czasu na całym świecie

2. Ponadto za pomocą aplikacji wykonamy dość szczegółowe testy diagnostyczne:
+ ekranu (pod kątem ujawnienia martwych pixeli),
+ głośnika (pod kątem działania),
+ digitizera (multidotyk – wyświetla bez pudła w ilu miejscach naraz dotykamy ekranu),
+ wibracji,
+ sensora ruchu (są trzy: 1. pokazujący położenie telefonu (pion, poziom), 2. wyświetlający szczegółowe przechylania x, y, z, 3. kolejny szczegółowy z kulką na ekranie),
+ NFC,
+ GPS,
+ magnetometru (kompas),

3. poza tym za jej pomocą sprawdzimy:
+ szczegółowy poziom baterii wraz z prowadzeniem statystyk jej zużycia:
+ zajętość pamięci urządzenia (z tego co widzę karty nie obsługuje),
+ szczegółowe informacje o systemie zawierające:
+ oprócz szczegółowych info o hardware i firmware również datę kiedy flashowaliśmy obecny ROM,
+ dane o sieci i operatorze,
+ dane o pamięci urządzenia,
+ wsparciu naszego telefonu dla wszelkich możliwych sensorów,

4. Jednocześnie w aplikacji możemy ustawić:
+ wyświetlanie okna głównego programu dla prawo i lewo ręcznych,
+ ustawić sygnał alarmu dla konkretnego poziomu baterii,
+ ustawić alarm, kiedy system wykryje, że bateria zaczyna być zużywana znacznie szybciej (zdefiniowane jest jeżeli zużywa powyżej 10% na 30 minut),
+ ustawić alarm kiedy bateria się naładuje,
+ zablokować sygnalizowanie ww. alarmami w zadanym przez nas interwale czasowym (np. ustawiamy sobie żeby nam nie “plumkało” w nocy),

Może coś pominąłem bo jest tego naprawdę sporo. Jak dla mnie aplikacja mega przydatna, a dzięki niej trzy inne (Flashligh, Network Dashoboard, Stop the Music) mogłem odinstalować.

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Dodatkowo serdeczne podziękowanie dla Budnia oraz encyklopediwindowsphone za udostępnienie materiałów!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
20-11-2013, 00:26,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: Insider - mega narzędzie dla WP8
Zaleta: Symbole umieszczone na kaflach zmieniają kolor (aktywny/nieaktywny)
Wada: Kafle niekoniecznie chcą się odświeżać na bieżąco (szczególnie upierdliwe w przypadku baterii).
İmage
20-11-2013, 00:30,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

I dlatego też ja zrezygnowałem z Insidera i przeniosłem się na system tiles... to oznaczenie kolorowe i tak jest bez sensu bo trzeba cofać a nie wychodzić logiem windowsa żeby się aktualizowały. Kilka razy mnie to poważnie zawiodło i zrezygnowałem. Wolę szybsze system tiles niż bezużyteczne oznaczenia...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

20-11-2013, 00:39,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

E tam... że cofać się. Toż ja zawsze się "cofam". Gorzej, że często cza wejść w program żeby się kafle odświeżyły... Z Insider'owego kafla baterii już zrezygnowałem - zamieniłem na inny gadżet.
İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry