Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
eOmnia.net Android App - informacje
Autor Wiadomość
10-07-2013, 22:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2013, 22:14 przez Snip3rPolska. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekipa

Wyróżnienia:

eOmnia.net Android App - informacje
İmage

Jak już co poniektórzy wiedzą stworzyłem czytnik RSS eOmnia.net na platformę Windows Phone. W tym temacie postanowiłem wam przytoczyć kilka ważnych informacji Smile Ok zaczynamy moją nudną lekturę.

Jak wam wiadomo Android jest systemem otwartym i jest większe pole do popisu. Co mam na myśli ? To nie jest styl Metro jak w przypadku windows phone i zdziałam trochę więcej i na pewno będzie większe wsparcie dla Androida z mojej strony, niż jak to było przy platformie windows phone - Lumia 710 = popsuty soft.

Aplikacja powstanie gdzieś na 70 %.

Dlaczego 70 % ? Muszę załatwić sprawę z telefonem. Za jakieś kilka tygodni bądź około miesiąca będę posiadaczem telefonu z Androidem.

Więcej informacji spodziewajcie się już niebawem.

_______________________________________________________________________________________________

Ważna informacja dla ludzi którzy mają nadzieję że aplikacja wyjdzie na androida !

No więc nie jest tak pięknie jakby się chciało popsuta nokia na dobre to za mało. Morał tej bajki jest trótki i teraz wszystkim znany jak nie załatwie androida to nic nie zdziałamy. A tak na poważnie po przyjściu do komisu, gdzie pan wysłał nokię do nokii aby mi ją naprawili to podczas rozmowy gdzie się cieszyłem jak dziecko że odbioirę moje nowe klocki lego przekazał mi informację że pan z Nokii naprawi telefon za UWAGA 400 zł ! Nokia w tym stanie co teraz ją posiadam jest warta gdzieś 200 zł... Dałem za nią 620 zł + 70 zł ( nowe gniazdo ładowania )= 690 + 400 zł naprawa płyty głównej nie widzi mi się to. Więc na samym końcu przepraszam wszystkich jeśli wypuszczenie aplikacji może się przedłużyć.

Pozdrawiam SN!P3R
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry