Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Brak dźwięku powiadomień e- mail
Autor Wiadomość
15-06-2013, 08:29,
Full User
robson99712

Nagrody:

Brak dźwięku powiadomień e- mail
Urządzenie z Androidem:
Samsung Galaxy S III i9300

Witam mam telefon Samsung Galaxy S III z oryginalnym Androidem po ostatniej aktualizacji bez żadnych wgranych ulepszaczy.
Problem dotyczy powiadomień dzwiękowych przy nadejsciu wiadomości e-mail, pokazuje sie wiadomość graficzna na górnej belce oraz ilość wiadomości na ikonie e-mail lecz nie jest informowana żadnym dzwiękiem.
Dodam że konto jest zsychronizowane z google w ustawieniach jest zaznaczone: wibracja oraz wybrany dźwięk powiadomienia lecz jest głucha cisza gdy nadejdzie wiadomość (sms i mms działają normalnie) co można z tym zrobić ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
15-06-2013, 08:50,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Brak dźwięku powiadomień e- mail
A bawiłeś się ustawieniami dźwięku? Może zmień dźwięk powiadomienia o email na inny i zobacz wtedy?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

15-06-2013, 09:31,
Full User
robson99712

Wyróżnienia:

RE: Brak dźwięku powiadomień e- mail
W ustawieniach dzwieków mam prawie na full, zmieniałem nawet dźwięki powiadomień i też nic, kiedyś działało to normalnie a po ostatniej aktualizacji szlag je trafił tak mi się wydaje.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry