Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Głośnik konferencyjny HTC BS-P100
Autor Wiadomość
17-06-2013, 18:05,
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

Głośnik konferencyjny HTC BS-P100
Witam serdecznie fani HTC. Jak wiecie nawiązaliśmy wspołpracę ze znakomitym blogiem prowadzonym przez Piotra czyli centrumhtc.pl. Owocem tej współpracy jest prezentowanie wam treści owego bloga oraz otworzenie dyskusji na ich temat a także ewentualnej pomocy technicznej ze strony naszego forum. Zapraszam was serdecznie do recenzji bardzo ciekawego urządzenia od HTC jakim jest głośnik konferencyjny, który mimo oficjalnej nazwy może posłużyć nam do wielu zastosowań Smile


Tak więc Panie i Panowie oto przed Wami głośnik konferencyjny HTC BS-P100, czyli urządzenie istniejące od dawna, które skutecznie odstraszało swoją ceną (swego czasu około 500zł) . Fakt faktem dla ludzi biznesu, nabitych kapustą nie był to problem, ale dla zwykłego szarego zjadacza chleba?

İmage


Samo urządzenie robi naprawdę świetne wrażenie. Jest lekkie i bardzo eleganckie. Obudowę wykonano z lekko szczotkowanego aluminium z czego jego górna część jest potencjometrem pozwalającym na regulowanie głośności samego głośnika. Po środku górnej części urządzenia znajduje się okrągły przycisk z logiem producenta. Widać tu także otwór mikrofonu, który według producenta jest tak czuły, że pozwala na bezproblemową rozmowę nawet z drugiego końca pokoju/ sali konferencyjnej.

Na dole urządzenia mamy przycisk służący do parowania urządzenia, oraz wyłączenia mikrofonu.

İmage

Oczywiście "ufo" nie ma baterii słonecznych więc nie mogło zabraknąć gniazdka na standartową ładowarkę microusb, która po pełnym naładowaniu urządzenia sprawi iż to będzie w stanie przez 8h odtwarzać muzykę w trybie mono lub 6h w trybie TrueWireless Stereo. Jeżeli nie mamy zamiaru słuchać muzyki to 10-12h rozmów i 200-300h czuwania powinno wystarczyć.

Ok spytacie się pewnie czym jest TrueWireless Stereo? Otóż mamy możliwość sparowania ze sobą dwóch takich samych głośników, a następnie podłączenia ich do telefonu. Dzięki temu uzyskamy efekt stereo!. Niestety nie byłem w stanie sprawdzić jak to działa w praktyce, ponieważ do testów otrzymałem tylko jeden.


Teraz wystarczy, że włączymy w naszym telefonie Bluetooth oraz wciśniemy duży okrągły przycisk na górze. Wysunie się ona na specjalnym stelażu, zamruga oraz da sygnał dzwiękowy o tym, że całość jest gotowa do pracy.
Tutaj pierwsze połączenie z telefonem musimy zatwierdzić, ale następne zostaną nawiązane automatycznie. Wystarczy, że wciśniemy przycisk, a po paru sekundach głośnik sparuje się z naszym telefonem. Ponowne wciśnięcie sprawi, że całość schowa się spowrotem i rozłączy z urządzeniem.

Urządzenie świetnie sprawdza się w roli głośnika do rozmów. Pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch telefonów. Jakość rozmów jest zadowalająca, dzwięk wydobywający się ze środka jest czysty i głośny. Sprawdziły się również deklaracje producenta odnośnie mikrofonu. Osoby, z którymi rozmawiamy bez problemu słyszą nas nawet, gdy znajdujemy się parę metrów od BS-P100.
Jako bonus UFO w towarzystwie biznesówek,z którymi współpracował bez zająknięcia (oprócz Nokii 8850, która nie ma BT).
Przyznam osobiście że recenzja Piotrka jak i samo urządzenie zrobiło na mnie wrażenie i myślę że było by niepdłącznym kompanem pikników i innych imprez plenerowych Smile

W celu podziękowania autorowi recenzji, wyrażenia swojej opinii możecie to zrobić tu lub pod poniższym linkiem gdzie po za recenzją tego głośniczka konferencyjnego znajdziecie świetne recenzje innych akcesoriów od HTC. Dziękuje centrumhtc.pl za udostępnienie recenzji i zapraszam do zadawania pytań, komentowania i dzielenia się problemami lub uwagami Smile

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry