Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Najtańszy ORG. HARD SHELL dla HTC ONE X/ONE X+!!!
Autor Wiadomość
29-06-2013, 22:47,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Najtańszy ORG. HARD SHELL dla HTC ONE X/ONE X+!!!
Super Promocja!

HOXIARZE oferuje wam oryginalny NOWIUTKI zablombowany pokorwiec od HTC dla HTC ONE X i ONE X+!!! Jest to ogromnie wytrzymały dwuwarstwowy hard shell dla naszych HOXów! Jest to najtańsza oferta na allegro z super tanią wysyłką! Pokorwiec wygrany w konkursie lecz niestety dotarł do mnie po sprzedaży telefonu dlatego ja oferuje wam gona tej aukcji! Pokorwiec nie tylko dba o zarysowania na naszych HTC ONE X ale wygląda świetnie i sprawia że urządzenie nie traci na swoim designie!

Serdecznie zapraszam do zakupu!

Link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3363436582
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
30-06-2013, 09:21,
Full User
krzysztobr

Wyróżnienia:

RE: Najtańszy ORG. HARD SHELL dla HTC ONE X/ONE X+!!!
Zablombowany Big Grin
Telefony: Siemens c25 -- Siemens c35 -- Sony Ericsson T230 -- Panasonic GD95 -- samsung x700 -- Smartfony: HP ipaq 514 -- Omnia i900 -- HTC Desire -- HTC Trophy -- Samsung galaxy s plus -- Sony xperia T

İmage
+
30-06-2013, 11:32,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Najtańszy ORG. HARD SHELL dla HTC ONE X/ONE X+!!!
Oferta już niaktualnaSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry