Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Asterix Megaslap
Autor Wiadomość
29-07-2013, 16:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2013, 16:16 przez rbl. Powód: Brak )
Zasłużeni seniorzy
Tłumacz
Uploader

Wyróżnienia:

Asterix Megaslap 1.2.1
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Asterix Megaslap

Wersja aplikacji 1.2.1      
Android (wersja) 2.2+ (Froyo+) 
Dodatkowe info Brak
Strona domowa >> KLIKNIJ <<
Google Play >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na HTC One X

Asterix Megaslap Screenshot

İmage

No i znalazłem gierkę, która moim zdaniem pobiła wszystkie wyprodukowane dotychczasowo! (oczywiście prezentuję tu tylko i wyłącznie swoje zdanie).

Z góry przepraszam za taką dozę kolokwializmu Big Grin ale nie potrafię się powstrzymać... Jakoś tak mnie ta gierka nastrajaBig Grin

Wracając do sedna sprawy, aż mam wypieki na twarzy i to nie z podniecenia Tongue

W grze wcielamy się w tytułowego Asterixa. Naszym zadaniem jest sklepać machę kolesiowi w sandałach stojącemu przed nami. Niby tylko tyle i wydawać by się mogło bardzo proste. Nic bardziej mylnego Smile
Już od samego początku musimy odpowiednio mocno rozbujać naszą grabę (mamy podgląd na wskaźnik mocy) tak aby klaps był najbardziej siarczysty z tych siarczystych. Krótko mówiąc, Romek bo tak nazywa się ten rzymski ochotnik ma tak dostać z liścia Big Grin aby poleciał jak najdalej.

Roman, etatowy stróż bogactwa swojego Cesarza tak jak wszystko podrzucone w górę w końcu kiedyś musi spaść. I w tym właśnie miejscu autorzy gry dali nam możliwość kupowania sporej ilości przedmiotów utrudniających szybkie powroty wcześniej wspomnianego ochotnika.

Opiszę tylko parę przedmiotów z danego nam bogactwa ekwipunku. Otóż mamy poduszki dzięki, którym przyziemienia Romana są mniej bolące, kask i sandałki ze skrzydełkami (kiedyś coś w TV reklamowali ze skrzydełkami). Są ptaki, które czasami podlatują i pomagają w unoszeniu, jest beczka z prochem dające mega przyśpieszenie już na samym starcie. Można również zaopatrzyć się w byka! Tak dobrze przeczytaliście byka, który leci gdzieś za nami i w chwili kiedy już wydaje nam się, że będzie Game Over wali nas od tyłu... Jak to już w grach bywa skoro jest ekwipunek to powinna być możliwość jego upgrejdowania i w tym przypadku nie jest inaczej Big Grin Część z wyposażenia można ulepszać w skali trzy stopniowej.

Teraz pewnie myślicie sobie, że za te zabawki trzeba sporo zapłacić, a i owszem trzeba ale spokojnie developerzy przewidzieli nasze troski i na trasie przelotów Romka poustawiali całkiem sporo żołnierzy, wieśniaków i Galów. Spadając na nich zostajemy potraktowani jak przysłowiowy wrzód na d... i niesieni kolejnymi klapsami pobijamy swoje dotychczasowe rekordy odległości :-)

Na samym początku tej recenzji pisałem coś o rumieńcach? To teraz wyjaśnię Wam co dokładnie miałem na myśli.

Jak już pewnie wszyscy zauważyliście Romuś lata daleko, bardzo daleko (mój najlepszy rezultat to coś ok 22km) co za tym idzie może też latać całkiem wysoko. Tak wysoko, że aż dosłownie dotyka Boskiego oblicza znaczy się Zeusowego, dzieje się to na wysokości powyżej 550 metrów nad poziomem morza. W chwili gdy nasz odważny Rzymianin zaczyna opadać pojawia się Zeus na białej chmurce najwyraźniej mocno zniesmaczony niezapowiedzianą wizytą wymierza tak silnego plaskacza (udało mi się uwiecznić ten moment na screenie), że momentami Romek pikuje w kierunku ziemi z prędkością 1000 km/h przy czym jest tak zarumieniony, że nawet nie potrafię tego opisać Big Grin

To tak w skrócie, o grafice nie wspominam bo widać na zdjęciach (z mojego HOX). Muzyczka też niczego sobie, wpadająca w ucho.

No to testujemy:
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

İmage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry