Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Włączanie sie telefonu
Autor Wiadomość
14-08-2013, 19:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2013, 20:21 przez coyotexxx. Powód: Brak )
Full User
Thomas19872

Nagrody:

Włączanie sie telefonu
Urządzenie z Androidem:
SG i7500

Ostatni czasy utopiłem sgs2 w piwku osuszyłem go , na następny dzien uruchomiłem wszystko działa jak należy po za tym że gdy próbuję wyłączyć tel. on mi się sam zaraz uruchamia ... miał z was ktoś może już taki problem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
14-08-2013, 20:07,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: Włączanie sie telefonu
Po "utopieniu" telefonu to poniekąd normalny objaw - widać gdzieś jest jakieś zwarcie.

Aha... i bądź łaskaw skończyć z tą schizofrenią mobilną... W profilu masz ROM z Omnii 1, post opisany jako SG i7500 a treść dotyczy SGS2... troszkę to poplątane Tongue
İmage
+
14-08-2013, 21:03,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Może przeczyść go w spirytusie? Mi pomogło, gdy utopiłem nie swojego fona Big Grin Możesz również spróbować go wsadzić go ryżu, bo czytałem, że to pomoże Wink
+
14-08-2013, 21:08,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

Ryż to jest dobry na stosunkowo czystą wodę a nie na "płynny kamień" tak jak u nasz. Tongue No i już deko za późno na ryż bo kolega pisa, że osuszył...
Enyłej... a jak osuszył to ma na elektronice sporo osadu z "piwnych dodatków". Nie mniej myślę, że można spróbować profesjonalnego czyszczenia elektroniki różnymi chemikaliami... Choć z drugiej strony... jeśli spięcia już uszkodziły elektronikę to i "Święty Boże nie pomoże". Utopionego fona OD RAZU oddaje się do czyszczenia bez jego uruchamiania...
İmage
+
15-08-2013, 09:10,
Ekspert
ROM Cooker
VIP
XTeK1

Wyróżnienia:

Ja osobiście to bym zamoczył ponownie i potem zlał do kufla... Może tam co jeszcze jest.Big Grin
İmage
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
15-08-2013, 18:05,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Rożnie to bywa z tym topieniem telefonów nie mylić z topieniem marzanny Big Grin.
Nie dawno córka wyprała w pełnym cyklu wraz z wirowaniem Nokie X3, czas namoczenia -prania-wirowania około 1,5 h.
Aparat oddałem do a'la serwisu gdzie za 30 PLN została wykapana w czymś tam spirytusowym.
O dziwo pomogło Big Grin telefon pracuje dalej .
Koledze wpadł telefon jakiś tam samsung tradycyjny do kratki wpustu ulicznego Big Grin po kilku minutach czy kilkunastu -trudno określić gdyż akcja odbywała się pod pubem Wink wyłowiliśmy go ,wyciągliśmy baterie i na drugi dzień zaczął normalnie działać i działa do dziś Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
+
18-08-2013, 21:37,
Full User
Thomas19872

Wyróżnienia:

wszystko naprawione , wczoraj zamienilem baterie w tel. potem znowu wlozylem swoja , tel juz sie nie wlaczal sam , wsumie nie wiem czy to wina tej bateri czy tez tego ze tel lezal i schnal ? w kazdym badz razie wszystko gra

@Edytował: coyotexxx (19-08-2013,20:21):

Zatem wątek zamykam.

+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry