Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Xperia X8 za DARMO! (kojot oszalał)
Autor Wiadomość
29-08-2013, 19:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2013, 19:31 przez coyotexxx. Powód: Poprawki stylistyczne )
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
Grafik
Uploader
VIP

Wyróżnienia:

Star  Xperia X8 za DARMO! (kojot oszalał)
ODDAM ZA DARMO!
Sony Xperia X8

Użytkownikowi forum z co najmniej półrocznym stażem, udzielającemu się na jego cześć i chwałę, posiadającemu znajomość Androida w zakresie więcej niż dobrym (how to unbrick).

Masz chęć? Pokryj koszt transportu i tyle. Jego forma zależy wyłącznie od Ciebie. Oddaję za free więc mi nie zależy na bezpieczeństwie. Wink

Telefon ma już 2 lata z hakiem. Albo więcej... Wink
Miał wgrany ROM Ginger DX. Gdy żona chciała go opylić to kolo w skupie zrobił przywracanie ustawień i od tamtej pory tel wiesza się na logo. Łudziłem się (na przekór informacjom), że przeflashowanie przez CWM coś zmieni ale sytuacja wygląda wciąż tak samo.
Nie chce mi się bawić w stawianie go na nogi.
Telefon jest biały i ma rysę na ekranie, która jednak nie przeszkadza w użytkowaniu. Standardowo z zatyczki gniazda ładowania ostała się jedynie gumka. Wink
W zestawie telefon + bateria, która trzymała ponad 1 dzień (z naciskiem na czas przeszły). Ładowarki nie daję bo używam jej w pracy. Tongue

Fotki nie wstawiam bo jak już wspomniałem nie chce mi się a jak wygląda X8 każdy wie. Jak nie wie to niech se zerknie w google. Big Grin

Wysyłam telefon po wybraniu formy transportu i przedpłacie za nią na konto.

Jak ktoś chętny to pisać w wątku. Proszę dodać krótkie uzasadnienie dlaczego właśnie TY.

Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia ofert bez podania powodu.
Mój telefon więc oddam komu zechcę.
İmage
İmage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
29-08-2013, 20:19,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Xperia X8 za DARMO! (kojot oszalał)
Nie planujesz przypadkiem oddawać jakiejś Lumii 925 ewentualnie 1020 ujdzie?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
29-08-2013, 20:28,
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
Grafik
Uploader
VIP

Wyróżnienia:

(29-08-2013, 20:19)dymekxxl napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

İmage
Oferty było!

1:0 dla kojota
İmage
İmage
İmage
+
29-08-2013, 20:35,
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
VIP
Ziomal_1313

Wyróżnienia:

Jak nie będzie chętnych to ja biore Big Grin. Ale poczekam może inni są peni że go postawią na nogi

@Edytował: coyotexxx (29-08-2013,20:37):

A uzasadnienie gdzie? Hę?
Się pytam. Tongue

İmage
+
29-08-2013, 21:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2013, 21:36 przez ml16. )
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

Ja z chęcią mogę skorzystać (tylko nie wiem czy mam pół roku "stażu")
Mam 14 lat, dopiero się uczę i lubię bawić się telefonami (root, romy kernele itp.)
A dzięki zabawie z unbrickiem mógłbym wiele się nauczyć a potem pobawić z oprogramowaniem bo na mojej s2 nie chce wchodzić głębiej (simlock itp) i niepotrzebnie nie ryzykować..
Tak więc tel nie będzie służył do gier, dzwonienia itp. Tylko "nauki" takie moje hobby Smile

//ml14 Masz, pisze w profilu Tongue Nawet nie chce wiedzieć co w twoim przypadku znaczy nauka Big Grin
+
29-08-2013, 21:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2013, 17:06 przez lucky512. )
Full User
lucky512

Wyróżnienia:

Ja z chęcią przygarnę telefonik ^^
Miałem już Xperię X8 (Czarną , 11W01), umiem z nią poradzić gdyż już ze swoim już się bawiłem w romkowanie oraz przywracanie oryginalnego softu itp...
Modyfikuję też i romy a że z X8 fajnie się z nią bawiłem to napewno nie będzie leżeć i się kurzyć na szafce. Przyokazji mam też sentyment do tego telefonu, gdyż był to mój pierwszy telefon z Androidem i do własnego romowania. Oczywiście podejmę się unbricku telefonu bez problemu :>
LG Optimus L7 II P710 16GB Black with Stock 4.1.2 V10h
+
29-08-2013, 21:55,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

A no ja to bym przygarnął. Z rok już nie miałem androida. AutoMapę bym sobie zainstalował... I roma zmienił.... I winampa bym sobie wrzucił.... I mógłbym przenosić aplikacje na kartę pamięci.... i launchery bym sobie mógł zmieniać.... I pliki przez BT wysyłać.... I instagrama bym miał znów.... I mógłbym kontrolowac ile mb z pakietu mi zżarło...

Ale się rozmarzyłem... Nieeee, to niemożliwe żeby android był lepszy od WP 8 Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
30-08-2013, 18:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2013, 18:22 przez ml16. )
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
VIP
Ziomal_1313

Wyróżnienia:

tak myślę jakby się ja udało uruchomić to zrobić jakiś konkurs i dac ja w nagrodę

//ml14 I zwycięzca będzie płacił za przesyłkę? Trochę logiki...
İmage
+
30-08-2013, 19:25,
VIP
El Guaje!

Wyróżnienia:

lucky512 nie ma telefonu i na forum jest co dziennie po pare godzin ^ ^ . Smile
İmage
+
02-09-2013, 22:30,
Zasłużeni seniorzy
Ekspert
Grafik
Uploader
VIP

Wyróżnienia:

Pytanie padło w szałcie ale odpowiem tutaj żeby inni chętni też wiedzieli co i jak.
Data produkcji to 2011, tydzień 13. Tak więc można odblokować Bootloader. Wink
İmage
İmage
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry