Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

HabitRPG
Autor Wiadomość
31-08-2013, 22:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013, 15:00 przez Spidey. Powód: Brak )
Full User
sadlak

Wyróżnienia:

HabitRPG 0.0.7
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji HabitRPG

Wersja aplikacji 0.0.7      
Android (wersja) 3.0+ (Honeycomb) 
Dodatkowe info Pobiera dane z sieci
Aplikacja darmowa
Strona domowa Linka nie podano
Google Play >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Nie testowano

HabitRPG Screenshot HabitRPG Screenshot HabitRPG Screenshot

Wykorzystałeś wszystkie popularne sposoby na zapominalstwo/lenistwo, a mimo to brak Ci zorganizowania lub motywacji? Z pomocą przychodzi Ci studio OCDevel wprowadzając do Play Store HabitRPG. Zamień swoją codzienną rutynę w pasjonujące questy! W aplikacji można wprowadzać konkretne zadania, za których realizację nasza postać zostanie nagrodzona. Jeśli jednak coś przeoczysz, zostaniesz ukarany utratą punktów zdrowia. W ten sposób zamienisz swoje życie w grę RPG i jednocześnie zmotywujesz się do bardziej zorganizowanego działania.
Jeśli się dobrze zorientowałem w opisie, cały pomysł działa już od dłuższego czasu w postaci strony internetowej, natomiast dosyć niedawno ruszył na podbój rynku mobilnego w postaci aplikacji m. in. na Androida (nie wiem, jak to wygląda w przypadku innych platform). To, co znajduje się "na końcu" podanego linka to właśnie mobilna wersja HabitRPG. Istnieją również mobilne klienty wersji HTML-owej, również dostępne w Markecie. Marketowy opis zamieszczanego przeze mnie klienta sugeruje, że na chwilę obecną wersja mobilna jest trochę uboższa w funkcje od HTML-owej, co jednak według zapewnień autorów ma się na drodze aktualizacji niedługo zmienić. Niestety aplikacja nie była jeszcze przeze mnie testowana, nie mogę więc napisać jak to się sprawuje, natomiast przyciągnęła moje oczy ciekawym pomysłem na zorganizowanie codziennych zadań.

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry