Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

DualShot
Autor Wiadomość
30-10-2013, 19:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013, 19:07 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

DualShot
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji DualShot

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV


DualShot Screenshot DualShot Screenshot DualShot Screenshot
Witam po długiej przerwie kochani. Dziś jak i w ciągu następnych dni za punkt honoru stawiam sobie popularyzację niedocenianego systemu Windows Phone! Cały świat myśli podobnie - Windows Phone nie ma aplikacji! Moim zadaniem jest pokazać że to nie prawda więc zaczynajmy!!!

Prezentuje wam bardzo fajną nakładkę na aparat w Windows Phone. Jak wiecie lub nie interfejs aparatu w windows phone 8 jest bardzo innowacyjny ponieważ poprzez instalację dodatkowych aplikacji scalają się one z systemem i aparatem tworząc paletę nakładek uruchamianych z poziomu samego aparatu. Właśnie teraz mam dla was jedną z takich nakładek która na pierwszy rzut oka nie grzeszy użytecznością ale naprawdę można się nią nieźle zabawić. Mianowicie wykorzystując dwie kamery w telefonie umożliwia nam stworzenie zdjęcia ujmującego perspektywę z przodu i z tyłu aparatu. Szczególnie polecana na imprezy i plenery ze znajomymi!

Dodatkowo z poziomu aplikacji możemy dokonać prostej obróbki zdjęć oraz oczywiście udostępnić ją na fejsbuczku, tłiterku czy inne takie takie...

Pobieraj , nie mów więcej że na Windows Phone nie ma aplikacji i wykorzystaj potencjał dwóch aparatów!

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry