Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Endomondo Sports Tracker
Autor Wiadomość
30-10-2013, 19:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013, 19:20 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Endomondo Sports Tracker
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Endomondo Sports Tracker

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

Endomondo Sports Tracker Screenshot Endomondo Sports Tracker Screenshot Endomondo Sports Tracker Screenshot

To już 3 dzień akcji "To nie prawda że na Windows Phone nie ma aplikacji" i kolejna moc bardzo ciekawych i również popularnych aplikacji w świecie smartphonów które o dziwo dla niedowiarków są również na Windows Phone 8.

Dziś mam dla was znany chyba z wszystkich platform asystent treningu jakim jest endomondo sports tracker. Osobiście jest to mój ulubiony program tego typu ale nie jedyny jaki możecie znaleźć w sklepie WP. Aplikacji tej używałem na kazdym systemie mobilnym jaki posiadałem i muszę przyznać że co do optymalizacji wersja na WP8 mocno zaskakuje ponieważ jest szybsza niż przykładowo wersja na androida. Ja ze swojej strony mogę wam jedynie ja polecać ale zapraszam was również do przeczytania notki bardziej profesjonalnej:

"Zamień telefon w osobistego trenera i partnera podczas treningów! Korzystając z GPS, Endomondo Sports Tracker zapisuje Twoje treningi - biegowe, rowerowe, wycieczki piesze oraz wiele innych! Dodatkowo usłyszysz wskazówki głosowe podczas treningu, a Twoi znajomi mogą Cię oglądać na żywo i przesyłać wiadomości motywujące.

Funkcje aplikacji:
- Rejestruj prędkość, kalorie i czas podczas uprawiania dowolnego sportu na zewnątrz
- Wskazówki głosowe m.in. o tempie i dystansie po każdym km
- Ustaw dystans jako cel i korzystaj z informacji głosowych, aby go osiągnąć
- Obejrzyj swoją trasę na mapie
- Przeglądaj historię treningów i analizuj międzyczasy
- Historia słuchanych utworów podczas treningów
- Peptalk - znajomi wpisują na naszej stronie krótki tekst, który po kilku sekundach dociera do Ciebie
- Wypróbuj strumień wiadomości - możesz oglądać i komentować ostatnie treningi swoich przyjaciół
- Opublikuj wybrane treningi na Facebook-u lub ustaw auto-publikację dla wszystkich treningów
- Wyświetl żywe kafelki z aktualną historią i/lub strumieniem wiadomości na głównym ekranie Twojego telefonu
- Ustaw automatyczną pauzę, kiedy się nie przemieszczasz
- Wprowadź trening ręcznie, np. jazdę na rowerze stacjonarnym lub siłownię
- Dopasuj dane wyświetlane na ekranie głównym, aby były widoczne te, które są dla - - Ciebie najważniejsze
- Ustaw odliczanie

Po zarejestrowaniu się wszystkie dane są automatycznie przesyłane na http://www.endomondo.com tworząc dziennik treningowy. To jest miejsce, gdzie można analizować treningi, rywalizować i oglądać znajomych na żywo oraz komunikować się z aktywnymi ludźmi na całym świecie bez względu na model posiadanego telefonu lub innego urządzenia."

Oto mam dla was jeszcze filmik jak to działa na Windows Phone:

A oto link do windowsphone store gdzie za darmo można pobrać aplikację:
İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry