Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

PC REMOTE
Autor Wiadomość
30-10-2013, 19:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013, 19:19 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

PC REMOTE
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji PC REMOTE

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

PC REMOTE Screenshot PC REMOTE Screenshot PC REMOTE Screenshot

No i mamy następny dzień naszej wyjątkowej akcji pod hasłem: "To nie prawda że na Windows Phone nie ma aplikacji"! Nasza akcja się rozpędza a ja prezentuje wam dziś kolejną aplikację której używam na co dzień i którą uważam za obowiązkową w każdym Windows Phonie! PC REMOTE jest to darmowa aplikacja która daje nam niemal niesamowite możliwości sterowania naszym komputerem za pomocą naszego smartphona. Nie dosyć że aplikacja działa piekielnie szybko i płynnie to posiada piękny interfejs metro oraz co najważniejsze nie zrywa połączenia z WI-Fi ,łącząc się z komputerem natychmiastowo. Po za tym posiada szereg funkcji takich jak:

• Obsługa myszki razem z gestami w Windows 8
• Obsługa pełnej klawiatury
• Obsługa zdalnego pulpitu z możliwością wywołania klawiatury, zoomem i wielodotykiem
• Kontrola YouTube
• Kontrola Windows Media Center i innych applikacji
• Opcja budzenia komputera i obsługa opcji

To wszystko i wiele wiele więcej w darmowej aplikacji którą naprawdę z całą śmiałością mogę wam polecić Smile Więc nie mówcie że windows phone nie ma aplikacji tylko pobierajcie PC REMOTE i ułatwiajcie sobie życie!

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
01-02-2014, 16:54,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: PC REMOTE
Mój szanowny przedpiśca zapomniał dodać, że do pełni szczęścia należy na hoście (komputer/laptop) zainstalować aplikację serwerową bez której możemy się co najwyżej połączyć - i to też tylko mentalnie - z o. Rydzykiem Smile

Serwerek trzeba pobrać ze strony projektu:

Kod:
Zarejestruj się.

lub z linka bezpośredniego:

Kod:
Zarejestruj się.

... zainstalować w systemie i odrobinę go skonfigurować.

Druga sprawa, która została pominięta w opisie to fakt, że w darmowej wersji apki zablokowano kilka użytecznych funkcjonalności:

Features in PC Remote Pro:
• No ads
• Windows 8 gestures like swipe from edges
• Custom remote
• Auto-connect shortcut by creating tile at start, Pin each remote to start.
• Wake up PC
• Copy and paste text from phone to PC
• View and play Zune playlist and songs
• Manage favorite apps
• View Files/folder of PC and open them with one click.
• Transfer files to and from PC with one click.
• Multiple monitor support in Remote Desktop

Mam ambiwalentne odczucia czy są one warte zapłacenia ponad 10 zet, ale to już kwestia osobistych potrzeb. Choć nie przeczę, że kilka ficzerów z powyższej listy wydaje mi się przydatnych. Smile
İmage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila