Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Pogoda Bing
Autor Wiadomość
30-10-2013, 19:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013, 19:20 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Pogoda Bing
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Pogoda Bing

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

Pogoda Bing Screenshot Pogoda Bing Screenshot Pogoda Bing Screenshot

No i mamy następny dzień naszej wyjątkowej akcji pod hasłem: "To nie prawda że na Windows Phone nie ma aplikacji"! Pogodynka to rodzaj aplikacji który jest że tak powiem najbardziej konkurencyjny. Nawet na Windows Phone aplikacji pogodynki jest bez liku ale tych porządnych nie za dużo. Tym razem prezentuje wam w moim odczuciu najbardziej kompletną i dokładną aplikację pogodową jaką widziałem czyli Bing Pogoda. Nie tylko wyszukuje ona nawet najmniejsze wsie i miasteczka i sprawdza dla nich pogodę to do tego pogoda ta się niexle sprawdza. Program oferuje nam piękne animowane kafelki, fajne animacje w samym programie a do tego pogodę godzinową i kilkudniową. To co jednak jest najlepsze to MAPY POGODY czyli przedstawienie jak przesuwa się przykaqdowo zachmurzenie z godziny na godzinę czy jak porusza się ściana deszczu! Niezwykle przydatne i naprawdę się sprawdza! Dla mnie mimo pewnych drobnych braków dotyczących szczególnie animacji pogody na blokadzie jest to najlepsza aplikacja pogodowa w świecie mobilnym i dlatego bardzo mocną ją polecam.
Aby nie zanudzać was moimi wywodami zacytuje jeszcze klasyków z microsoftu:

16.10.2013: Aktualizacja

İmage

- Pogoda Bing wreszcie wspiera opcje blokady i daje nam piękne animowane tło z warunkami pogody na ekranie blokady
- poprawa wydajności - aplikacja otwiera się zdecydowanie szybciej
- rozbudowano funkcje kafelka który teraz po za bieżącą pogoda pokazuje najbliższe 3 dni
- rozbudowano efekty graficzne - wygląda to rewelacyjnie
- wprowadzenie nowych ustawień

"Aplikacja Pogoda Bing pomoże Ci przygotować się na najbliższe warunki pogodowe dzięki godzinowym, dziennym i 10-dniowym prognozom. Ta zaprojektowana dla systemu Windows Phone aplikacja oferuje atrakcyjne zdjęcia i mapy pogodowe, a jej ustawienia można łatwo dostosować pod kątem śledzenia warunków w wybranych przez Ciebie miejscach. Możesz uzyskać informacje o prognozie na kafelku Live Tile, sprawdzić mapy radarowe oraz przejrzeć historyczne informacje o pogodzie, aby zawsze mieć świadomość tego, jakie warunki napotkasz po drodze."

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry