Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Naargh!!
Autor Wiadomość
04-11-2013, 14:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2013, 14:06 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

Naargh!!
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Naargh!!

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV


Naargh!! Screenshot Naargh!! Screenshot Naargh!! Screenshot
Witam kochani. Dziś będzie kolejny dzień z serii "To nie prawda że na Windows Phone nie ma aplikacji"! Otóż dziś zamiast na aplikacjach skupimy się trochę na grach które oferuje nam ten system.

Prezentuje wam fenomenalną - naprawdę fenomenalną jeżeli chodzi o grywalność grę Naargh!!. Jest to pod względem konstrukcyjnym bardzo prosta i prymitywna gra która jednak jak stare polskie porzekadło mówi: wciąga bez litości swoją prostotą. Gra polega na niczym innym jak na trafianiu w odpowiednie minki na twarzy a unikanie innych minek. Proste? Oczywiście! Ale do czasu gdy mamy na ekranie kilkadziesiąt minek do trafienia poprzeplatane tymi których trafić nie możemy. Oczywiście na trafienie mamy bardzo mało czasu i dlatego nasze paluszki chodzą tak jak w kieszeni w autobusie gdy wejdzie kanar.

Nie będę się rozpisywał ale głośno zawołam!!! Naargh!!! czo po polsku powinno brzmieć chyba ku...wa!!!! Pobierajcie i zobaczcie jak prosta może być gra aby zabawić człowieka!

Oto rozgrywka:İmage
Aplikacja darmowa
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry