Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Jak zrobić playlistę na Windows Phone 8?
Autor Wiadomość
27-10-2013, 17:52,
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

Jak zrobić playlistę na Windows Phone 8?
Urządzenie z WP7:
WP8


Kafelkomaniacy i kafelkomaniaczki system Windows Phone jak zapewne widzicie i czujecie jest dosyć odmienny od wszystkiego co znamy z rynku. Wiele rozwiązań jest dosyć awangardowa i nietuzinkowa dlatego w serii poradników postaram się wam zdradzić tajniki tego systemu od bardzo prostych rzeczy aż po dość skomplikowane.

Słyszy się że wiele osób narzeka na możliwość lub nawet brak możliwości tworzenia playlist na systemie od Microsoftu. Faktycznie tworzenie playlist z ukochaną muzyką jest dość dziwnie skonstruowane ale proste.

Zaczynajmy więc:
İmage

1. Po pierwsze uruchamiamy Muzyka+Wideo czyli to co na obrazku widzimy powyżej. W pierwszej karcie od lewej wybieramy opcję "Muzyka" i uruchamiamy ten utwór ,który chcemy aby znalazł się na naszej playliście.

2. Gdy ten sobie w tle leci uruchomiony to wracamy do miejsca gdzie mamy zebraną listę utworów i na dolnym pasku po prawej stronie mamy opcję zaznaczenia wielu utworów na raz jak poniżej:

İmage

3. Zaznaczamy te które chcemy aby były elementem naszej playlisty i wywołujemy menu trzech kropeczek na dole ekranu po czym wybieramy opcję: "dodaj do teraz odtwarzanych".

4. Następnie po kliknięciu naciskamy głośność w dół lub w górę aby wywołać skrót do muzyki i klikamy na obecnie grającego artystę po czym przejdziemy do okna odtwarzania. Znów wywołujemy 3 kropeczki na dole i wybieramy opcję " Zapisz jako listę odtwarzania".

İmage

5. Gotowe. Z opisu może wydawać się to skomplikowane ale tak naprawdę jest to bardzo bardzo proste. Mam nadzieje że udało mi się ułatwić sprawę i że śmiało będziecie korzystać z playlist.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Windows Phone 8 + samochód by Budniu dymekxxl 0 1,193 25-01-2014, 23:27
Ostatni post: dymekxxl
  One Note na Windows Phone? Czy to najlepszy notatnik jaki istnieje? dymekxxl 1 2,016 11-11-2013, 11:50
Ostatni post: Budniu
  Windows Phone 8 "suche fakty" - Podstawowy poradnik , niepozorny tytuł! dymekxxl 0 1,430 22-02-2013, 22:05
Ostatni post: dymekxxl


Wróć do góry