Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

htc one x zasięg
Autor Wiadomość
02-11-2013, 14:10,
Full User
WARCHOL7

Nagrody:

htc one x zasięg
Urządzenie z Androidem:
Android

Hej znalazłem ogłoszenie htc one x dość tanio ale jak w temacie przestał łapać zasięg. Czego to wina czy da się to naprawić czy wystarczy zmiana softa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
02-11-2013, 14:12,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: htc one x zasięg
Wiesz z tego co ja czytałem takie problemy spowodowane są często tym że telefon był rozbierany i nie złożony w należyty sposób. To częsty obiaw ponieważ aby ONE X miał dobry zasięg to musi być dobrze spasowana obudowa. Jak ktoś rozkręci i nie złoży właściwie to są problemy z zasięgiem i podejrzewam że i tu jest podobnie.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

02-11-2013, 15:00,
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

A jeśli nie był rozkręcany?
02-11-2013, 15:09,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jeśli nie był to można próbować wgrywać inne oprogramowanie ale czy ja wiem czy to coś da...to zawsze gdybanie. Jest też taki problem fabryczny co mówią na forach często. Kilka pierwszych partii ONE X miało z tym problem bo były wady w wykonaniu samych urządzeń więc i to może być powodem.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

02-11-2013, 15:17,
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

Czyli nie opłaca się brać?
02-11-2013, 15:56,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Ale ja tego nie wiem...ja tylko mówię co sam uważam i co przeczytałem a co jest z telefonem nie mam pojęcia. Jednak doświadczenie w przypadku ONE X nauczyło mnie że ten model trzeba kupować w 100% sprawny.

İmage

02-11-2013, 23:08,
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

Tel przestał łapać zasięg (czyli wcześniej działał normalnie) i ma półtora roku gwarancji.
02-11-2013, 23:34,
Ekspert
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

Moze i dzialal, ale oddal do komisu albo zrob to sam, rozebral fona ale nie naprawil a pogorszyl i dupcia Tongue co z tego ze gwarancja jest jak po rozebraniu fona (moze widac moze nie) jest niewazna
İmage
İmage

Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2013, 10:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2013, 10:51 przez WARCHOL7. )
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

Zapytałem się odpowiedź:
"Nikr go jeszcze nie dotykał bo myślałem że to wina karty.".
Jak myślicie nie mówi prawdy?
Wg. niego zasięg po prostu przestał działać.
03-11-2013, 12:15,
Ekspert
VIP
cvxcvx

Wyróżnienia:

Ile taniej on jest?
Jakby miał gwarancję to sam by go wysłał zęby mu naprawili i porem sprzedały sprawny.
Lepiej dołóż i kup w 100% sprawny.
A w tym może być wszystko uszkodzone, łącznie z płytą. Kasę łatwo udupić.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry