Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Nowe Nokie w drodze! Lumia 929 i Lumia 525!
Autor Wiadomość
19-01-2014, 13:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2014, 16:22 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Nowe Nokie w drodze! Lumia 929 i Lumia 525!
Jak można było się spodziewać wielkimi krokami zbliża się do nas nowa seria smartphonów z Windows Phone 8! Plotki wyciękają tym razem ze stajni Nokii a mowa tutaj o prawdziwym flagowcu z WP czyli Lumii 929 oraz o nastepcy popularnego low endu czyli Nokii 525!!!

Lumia 929 - wreszcie potwór patrzący prosto w oczy konkurencji z Androidem!

İmage

Jak w tytule Nokia zaprezentuje nam prawdziwego flagowca godnego nowej serii Windows Phonów. Jak już wspominałem nowa seria będzie wyposażona w najmocniejszy procesor Snapdragon 800 z grafiką Adreno 330! Wreszcie dogonimy Androida! Użyty układ wg. wielu komentatorów nie wniesie za wiele - po za oczywiście światem gier który jako jedyny chyba wykorzysta moc takiego układu.

İmage

Lumia 929 wyposażona będzie w 5 calowy ekran Amoled FullHD! Technologia super ale po co ta rozdzielczość? Kolejny "hłyt merketintody" jak mawiał w jednym skeczu pewien chińczyk.

İmage

Po za tym uświadczymy w nowej Nokii 2 GB ramu oraz 32 GB wbudowanej pamięci! Aparat 20 MPX - prawdopodobnie ten który zamieszczony jest w Nokii 1520 i który zbiera fenomenalne recenzje. Oczywiście wbudowane ładowanie indukcyjne , specjalny system mikrofonów. Szykuje się prawdziwa perełka! Androidy trzęście tyłkiem!!!!

Lumia 525 - kontynuacja HITU!

İmage

Jak na low enda przystało mamy tutaj 1GB ramu i prawdopodobnie Snapdragona 400 który będzie domyslnym procesorem dla słabych urządzeń z WP8 nowej generacji. Wyświetlacz nowej Nokii to 4 cale i rozdzielczość WVGA za co oczywiście należą się brawa bo to zapewne zrekompensuje choć odrobinkę słabsze podzespoły.

Myślę że prezentacja tych dwóch smartfonów pokaże piękne i nowe portfolio Nokii ,która wyraźnie się odrodziła! HIP HIP! HURRA!

AKTUALIZACJA!!!

Nokia Lumia 929 by Verizon gotowa! Zapewne niedługo USA będzie się cieszyło premiera nowej Nokii 929! Na chińskim portalu aukcyjnym można juz za nieco 600 dolarów kupić takową. Wyciek ten potwierdził informacje:

+5 calowy ekran FullHD
+ snapdragon 800
+ 2 gb ramu
+ 32 gb pamięci wewnętrznej
+ 20 mpx aparat

Początkowo zapewne model trafi tylko do USA ale z czasem może pod inna nazwą powędruje do Europy. Poniżej w linku znajdziecie cała galerię zdjęć ukazujących nowego flagowaca Nokii! Jak dla mnie jest prześliczny Smile

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Kolejna aktualizacja! Mamy film! Nokia Icon!

AKTUALIZACJA 8 LUTEGO!

Czyżby się zaczeło? Nowa Nokia już za rogiem!

Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
19-01-2014, 20:03,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

RE: Nowe Nokie w drodze! Lumia 929 i Lumia 525!
Dobrze, przynajmniej 925 potanieje i w końcu będę mógł sobie ją sprawić :0
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-01-2014, 00:41,
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

A ja tam zostaje przy mojej s2 ^^

@Edytował: ml16 (19-01-2014,22:10):

Ta informacja odmieniła nasze życie...dziękujemy!

20-01-2014, 00:58,
Ekspert
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

bardziej pytanie z ciekawosci obcowania z fonami Big Grin po co mi w komorce az 20mpx aparat.... Tongue zwracam uwage ze nie jako i900 (RIP) robiła swoimi czasami lepsze zdjecia niz inne nowsze fony Tongue
İmage
İmage

Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-02-2014, 16:22,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Wiesz akurat dla mnie to ma wiekszy sens niz stosowanie procesora snapdragon 800 i 2 gb ramu...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila