Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Archiver
Autor Wiadomość
06-11-2013, 21:36,
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

Archiver
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Archiver

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV


Archiver Screenshot Archiver Screenshot Archiver Screenshot
Miłośnicy Windows Phone i wszyscy eOmniomaniacy prezentuje wam dziś kolejną tym razem dość specyficzną aplikację jaką jest Archiver i jak zapewne się domyślacie jest to aplikacja która pomaga nam zarządzać archiwami różnej maści na naszym Windows Phone. Aplikacja ta też udowadnia znaną eOmniomaniaką tezę której póki co nikt nie obalił że "To nie prawda że na Windows Phone nie ma aplikacji"

Dziś jednak będę lekkim leniem i ukradnę recenzję aplikacji z portalu AntyApps.pl która jest naprawdę rewelacyjna więc nie ma sensu abym sam się tu pocił:

"Wraz z premierą Windows Phone 8 system wzbogacił się o wsparcie dla otwierania plików poprzez aplikacje firm trzecich. Dzięki temu niezależnie od tego jaki format spotkamy na stronie www bądź też w mailu, możemy próbować otworzyć go za pomocą jednej z tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie. Podobnie jest z archiwami, czyli plikami spakowanymi jednym z wielu popularnych formatów. Do ich obsługi warto pobrać Archiver.

Windows Phone 8 posiada wbudowaną obsługę formatu zip, dzięki temu bez żadnej dodatkowej aplikacji możemy przeglądać i rozpakowywać stworzone w nim archiwa. Jednak na rynku jest też wiele innych, bardzo popularnych formatów. W ich przypadku pomocą służy Archiver. Aplikacja obsługuje pliki z rozszerzeniami:• .zip, .rar, .gz, .tar, .7z, .bz2. W przypadku tego pierwszego ogranicza się jedynie do tych otwieranych z poziomu karty SD bądź też dysku SkyDrive, pozostałe domyślnie przechwytuje systemowe rozwiązanie.

Otwarte pliki automatycznie są zapisywane w pamięci aplikacji, tak więc nawet po czasie mamy dostęp zarówno do pełnego archiwum jak i elementów wypakowanych. Archiver pozwala także na pakowanie plików za pomocą formatów .zip i .tar. Skorzystać możemy z tych dostępnych z poziomu programu (wpakowanych z innych archiwów), bądź też umieszczonych na SkyDrive. Niestety zamknięta struktura Windows Phone nie pozwala, a bardziej elastyczną pracę na plikach.

W programie odnajdziemy dodatkowo wsparcie dla NFC, kart pamięci, kącika dziecięcego czy też zarządzania pamięcią i transferem. Autorzy aplikacji maksymalnie wykorzystali możliwości Windows Phone w temacie pakowania i rozpakowywania plików. Wszystko to oparto na prostym i przejrzystym interfejsie. Podczas testów i pracy na różnych archiwach program działał stabilnie i ani razu nie napotkałem na błędy. Co istotne autorzy ciągle rozwijają swoje dzieło, a kolejne zmiany są już zapowiedziane."

Przyznacie chyba że recenzja pierwszej klasy i dziękuje autorowi za jej napisanie. Od siebie dodam że program naprawdę fajnie śmiga i posiada bardzo przystępną i znaną Kafelkomaniakom szatę graficzną.

İmage
Aplikacja darmowa
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry