Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

System Tiles
Autor Wiadomość
09-11-2013, 22:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2013, 22:49 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

System Tiles
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji System Tiles

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

System Tiles Screenshot System Tiles Screenshot System Tiles Screenshot

Kochani kafelkomaniacy zaczynamy weekend z naszymi kafelkowymi smartfonami od rewelacyjnej aplikacji ,którą udało mi się upolować w Windows Phone Store! Tym samym poszerzamy gamę niezbędnych aplikacji z serii "To nie prawda że na WP nie ma aplikacji"!

Tym razem jest to aplikacja "system tiles" która w jezyku barbarzyńskim informuje nas o swoim przeznaczeniu. Nic dodać nic ująć służy do przypinania skrótów do ekranu głównego naszego Kafelkowego smartfona. Ale czym się wyróżnia z groma innych tego typu produkcji? Otóż po za standardowymi skrótami takimi jak Wi-Fi czy sieć komórkowa daje nam skróty do niespotykanych dotąd opcji jak: nowy sms, nowy email, nowy dokument word i inne które możecie zobaczyć na screenie wyżej.

Po drugie daje nam możliwość zmiany na jakikolwiek koloru naszych skrótów tak że kafelki już nie musza być takie same. Po trzecie aplikacja ta działa najszybciej ze wszystkich testowanych przeze mnie. Brak jest tego lekkiego opóźnienia co naprawdę daje miłe odczucia.

Aktualizacja 20.11.2013
1. Dodanie nowych skrótów takich jak:
+ skrót do aktualizacji lub pobrania map
+ do funkcji Wallet
+ trybu oszczędzania baterii
+ jedź do
+ internet explorer z jednoczesnym otwarciem google
+ marketplace z przejściem od razu do aplikacji
+ skrót do Vine
+ skrót do WhatsApp
+ skrót do nowego wydarzenia
+ skrót do następny utwór , poprzedni utwór

Gorąco polecam aplikację ponieważ należy do must have - pozdrowienia dla kwapola Smile

İmage
Aplikacja darmowa
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
09-11-2013, 22:44,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

RE: System Tiles
Fajna aplikacja jednak jak dla mnie ciekawostką jest tylko funkcja nowego SMS-a, maila czy dokumentu oraz umieszczanie skrótów w folderach. Wszystko inne ma Insider. Nie mniej ciekawe znalezisko.
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-11-2013, 22:49,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: System Tiles
Wiesz kwestia też nie jest w samym działaniu ale szybkości z jaką kliknięcie w kafelkę przenosi nas do pożądanej opcji. W tym programie naprawdę jest imponująca... szybciej niż w insiderze.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry