Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

SurfCube 3D Browser
Autor Wiadomość
12-11-2013, 21:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2013, 21:59 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

SurfCube 3D Browser
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji SurfCube 3D Browser

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

SurfCube 3D Browser Screenshot SurfCube 3D Browser Screenshot SurfCube 3D Browser Screenshot

Dziś prezentuje wam świetną przeglądarkę SurfCube 3d na WP8. Na początku zaznaczę że nie jest ona w sumie lepsza od IE ponieważ jest wolniejsza ale ma cechy o jakich pomarzyć mogą tylko inne przeglądarki na WP. Jakie te cechy ? Największą cechą tej przeglądarki jest umiejętność robienia wrażenia. Przeglądarka zbudowana jest na zasadzie kostki i prezentowanie tego, przechodzenie na jego kolejne ściany jest czymś czego nie widziałem w innych przeglądarkach. W podobnych produkcjach efekciarstwo nie idzie w parze z efektownością i intuicyjnością ale tutaj jest odwrotnie. Dzięki takim a nie innym zbudowaniu układu przeglądarki jest ona ogromnie intuicyjna - wg. mnie zdecydowanie bardziej niż IE czy inne standardowe przeglądarki. Po za cechą interfejsu 3d przeglądarka posiada następujące funkcje:
+ doskonałe wsparcie dla wieku kart
+ pełne wsparcie dla HTML5
+ możliwość udostępniania strony w portalach społecznościowych
+ wsparcie dla poziomej jak i pionowej orientacji
+ możliwość zablokowania zmiany orientacji
+ możliwość dodania strony jako kafelki
+ możliwość ustawienia komputerowego wyświetlania stron
+ możliwość wyszukiwania na stronie
+ private mode - możliwość przeglądania stron bez pozostawiania śladu po sobie
+ ładowanie stron pomimo zablokowania ekranu
+ Bandwidth saver mode - pozwalający zaoszczęścić transfer i zmieniający strony ,które nie posiadają komórkowego wydania w takie właśnie komórkowe wydanie bez zdjęć itp itd
+ odtwarzanie plików youtube
+ i wiele wiele innych cech

Przeglądarka jak dla mnie świetna - gdy zwiększy prędkość otwierania stron i jeszcze bardziej się zoptymalizuje to pewnie wymienię IESmile Gorąco Polecam zarówno wersję darmową jak i wersję płatną!

Oto filmik z możliwościami przeglądarki:

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila