Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Weather
Autor Wiadomość
13-11-2013, 22:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2013, 22:52 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Weather
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Weather

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

Weather Screenshot Weather Screenshot Weather Screenshot

W kolejnym Jubileuszowym wątku prezentuje wam zupełnie darmową pogodynkę prosto od microsoftu. Prostota to najlepsze określenie tej aplikacji. Czy się specyficznym wyróżnia? Niczym... więc dlaczego ją zamieściłem? Ponieważ posiada pewne cechy ,które wg. mnie są przydatne w tego typu aplikacji. Po pierwsze pogodynka od microsoftu jest ogromnie szybka, ładownie jej trwa sekundkę czyli znacznie krócej niż innych aplikacji. Aplikacja jest prosta jak budowa cepa jeżeli chodzi o szatę graficzną ale bardzo czytelna i spełniająca swoją funkcję. Wybieramy miasto z tym iż naleźć możemy nawet malutkie miejscowości i mamy temperaturkę, wilgotność i ikonkę pokazującą nam jaka pogoda ma być. Jeżeli chodzi o sprawdzalność to nie odstaje od konkurentów. Gorąco zatem polecam aplikację minimalistą , którzy chcą szybko sprawdzić pogodę , nie stracić pakietu internetowego na zbędne dane i nie są im potrzebne wodotryski. Aplikacja oczywiście posiada aktywny kafelek , który bardzo ładnie komponuje się z całością naszego MetroUI.

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila