Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

GDR3 dla Samsunga Ativ S oficjalnie! Kolejne przecieki z obozu Nokii?
Autor Wiadomość
15-11-2013, 19:13,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

İmage

Dla posiadaczy telefonów z WP8 ze stajni Samsunga czyli jednym słowem dla posiadaczy Ativa S dziś rozpoczął się proces aktualizacji systemu do WP8 GDR3! Samsung jest drugim po HTC producentem który zdecydował się na szybka aktualizację. W związku z tym widzimy dwa rodzaje zaskoczeń. Pierwsze zaskoczenie? Co ten HTC wypalił tak jak Filip z konopi z ta aktualizacją? Zaskoczenie numer 2 - czemu Nokia się ociąga i zapowiada aktualizacje dopiero na końcówkę 2013 roku?

Odpowiedzią może być kolejny przeciek od Nokii bo o ile Samsung i HTC aktualizują jakby czyste oprogramowanie Microsoftu nie dokładając za wiele od siebie o tyle Nokia wprowadza ogromnie dużo zmian i modyfikacji. Stąd też może to opóźnienie?

Zobaczcie na rysunku poniżej - wyciekły zdjęcia właśnie z wersją GDR3 dla Nokii i uwaga z opcjonalnym wyborem dodatkowej kolumny kafelków? Czyżby po developerskiej wersji tej modyfikacji na Ativ S Nokia zauważyła że będzie się to sprawdzać na urządzeniach z mniejszym ekranem?

İmage

Przekonamy się niebawem a teraz zapraszam do dyskusji? Co sądzicie o nowej wersji systemu? Jak podoba wam się kształt zmian wprowadzanych w Windows Phone 8?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
15-11-2013, 19:28,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

RE: GDR3 dla Samsunga Ativ S oficjalnie! Kolejne przecieki z obozu Nokii?
W sumie to nie wiem czym się różni GDR2 od 3 w samsungu / HTC to jedno Tongue Drugie to bym się nie spieszył z aktualizacją, gdyż w tej kwestii microsoft ma u mnie czerwone światło z napisem stop, gdyż już nie raz telefony po aktualizacji były do wyrzucenia, więc bałbym się od razu instalować, zanim ktoś przetestuje i potwierdzi, że na wszystkich urządzeniach działa jak należy Wink
15-11-2013, 19:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2013, 19:37 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: GDR3 dla Samsunga Ativ S oficjalnie! Kolejne przecieki z obozu Nokii?
GDR2 a 3 to znaczące różnice bo wprowadzono kilka znakomitych rozwiązań których brakowało... po pierwsze same zmiany systemowe o których już pisałem więc powtarzać nie będę a co do samsunga to aktualizacja jego dodatków. Akurat Samsung jest jak Nexus na androidzie czyli nie dodaje za wiele do czystego systemu, podobnie HTC... natomiast Nokia odgrywa rolę HTC czy Samsunga w świecie androidów i modyfikuje system dodając wiele dodatków. Póki co Aktualizacji na Samsunga miałem z 11 i żadna nie sprawiła najmniejszego problemu. Aktualizacja OTA na WP jest wzorowa póki co jeżeli chodzi o Samsunga i znacznie szybsza niż aktualizacje androida.

Ja właśnie zaktualizowałem i potwierdzam po raz kolejny - szybko, łatwo i przyjemnie i GDR3 na moim Ativie się zameldował Smile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila