Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

BYE BYE BRAIN:APO-CALYPSE
Autor Wiadomość
17-11-2013, 18:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2013, 18:54 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

BYE BYE BRAIN:APO-CALYPSE
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji BYE BYE BRAIN:APO-CALYPSE

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

BYE BYE BRAIN:APO-CALYPSE Screenshot BYE BYE BRAIN:APO-CALYPSE Screenshot BYE BYE BRAIN:APO-CALYPSE Screenshot

Prezentuje wam dziś jedną z najlepszych, najbardziej grywalnych gier w jaką miałem przyjemność grać nie tylko na platformie Windows Phone ale ogólnie w moim życiu. Gra BBB:APO-CALYPSE jest gra ,o której można by pisać ogromne dużo. Zacznę od oprawy audio-wizualnej która jest bez wątpienia na poziomie do którego sięgają mało które gry na telefonie. Muzyka jest po prostu zniewalająca, klimatyczna - taka iż czasami dla melodii ,która leci w menu głównym warto włączyć tę grę. Podczas całej rozrywki ten element jest równie dobrze dopracowany. Grafika jest fascynująca - pokusze się o stwierdzenie ,że jest to jedna z najbardziej intrygujących opraw graficznych jakie widziałem. Po prostu może wydawać się że jest kipska ale to własnie ten efekt , który sprawia że jednocześnie jest niecodzienna. Ale na czym polega na gra? Jest to gra w stylu tower defence. Przy pomocy zdrowych ludzi walczymy z zombi układając ich na planszy tak ,aby zabić kolejne chordy zombiaków? Co w tym niezwykłego? Oprócz tego że można tuningować ludzi walczących z zombie , można również karmić ich skrzydełkami z KCF (KFC)Smile Ale największy bajer jest wtedy ,gdy poczas rozgrywki przekręcimy telefon do góry nogami... wtedy kamera się zmienia i widzimy pistolet człowieka ustawionego na dachu i zaczyna się prawdziwa jadka. Rozwiązanie fantastyczne a jakie robi wrażenie? Wczoraj do 3 w nocy grałem i dziś również gram!

Co warto odnotować?
Warto odnotować ,że jest to gra z po za sfery XBOX live i oferująca nam nie mniej jeżeli nie więcej od tej strefy. Gra jest ZA DARMO w marketplace! GORĄCO POLECAM GRĘ! NIKT SIĘ NIE ZAWIEDZIE!

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

A na koniec zobaczcię co to jest BBB:Apo-calypse!

Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry