Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Google
Autor Wiadomość
18-11-2013, 22:13,
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

Google
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Google

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV


Google Screenshot
Co to się stało? Wielki Pan Google odwiedził WP store? Tak tak kafelkowi maniacy dziś zaktualizowano jedyną oficjalną aplikację googla w WP Store o dość dziwnej jak na google nazwie czyli "Google"! Jest to nic innego jak szukajka znana nam z systemu android , która co prawda bez funkcji "now" ale doskonale sobie radzi. Aplikacja jest oczywiście jak na WP przystało prosta ale również bardzo szybko i dzięki wprowadzaniu głosowemu proces wyszukiwania jest naprawdę imponująco sprawny.

Jako że to rywal Microsoftu nie będę wychwalał ale przyznam że maleńki kafelek z logiem "g" został umieszczony na moim ekranie głównym! Uważam że warto zwrócić uwagę na tę aplikację!

Skanuj QR kod!
İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry