Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Uwalony sgs2?
Autor Wiadomość
23-11-2013, 13:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2013, 22:57 przez Spidey. )
Full User
Thomas19872

Nagrody:

Uwalony sgs2?
Urządzenie z Androidem:
SGS II

A więc od początku , zabrałem się za aktualizacje softu cyanogenmod 10.2 (4.3) . Mój soft teraz to oryginalny samsungowski 4.1.2.
Zaczełem postępować wedle instrukcji :
1. Na początku nalezy wgrać Odinem ClockworkMod-Recovery (pobierzecie go forum XDA)
Aby tego dokonać należy:
- Wyłączyć telefon
- Uruchomić do w trybie Download (poprzez jednoczesne naciśnięcie klawiszy: głośność w dół + home + włącznik)
- Klawiszem regulacji głośności w górę zaakceptować ostrzeżenie
- Uruchomić Odina
- W polu PDA wybrać “GT-I9100_ClockworkMod-Recovery_X.X.X.X.tar”
- Pole “Repartition” powinno być odznaczone
- Podłączamy urządzenie
- Klikamy Start

i do tego momentu chyba bylo wszystko prawie ok . Poniewaz przy wlaczaniu pokazal sie ludek androida juz z wykrzyknikiem lecz na tym koniec soft dalej mi sie nie uruchamial , pomyslalem ze moze to tak ma byc i przeszedlem do dalszej czesc:

2. Upewnijmy się, że mamy działającego CWM

3. Pobieramy rom CyanogenModa i GApps. CM znajdziecie na stronie get.cm, ja wybrałem najnowszą wersję 10.2 dla Samsunga i9100 (dostępna tutaj). GApps pobierzecie z tej strony. Pamiętajcie, że dla CyanogenModa 10 (Android 4.2) są inne GApps niż dla CyanogenModa 10.2 (Android 4.3). Pobieramy odpowiednią wersję.

4. Spakowane archiwa ZIP z CM10.1 (cm-10.2-20121217-NIGHTLY-i9100.zip) i GApps (gapps-jb-20121212-signed.zip) wrzucamy na kartę pamięci do naszego smartfona.

5. Teraz wyłączamy telefon i uruchamiamy go w trybie Recovery. Aby tego dokonać musimy wcisnąć jednocześnie klawisze: głośność w górę + home + włącznik. Trzymamy tak długo, aż naszym oczom pokaże się ekran taki jak na poniższym wideo. Nakręciłem szybki materiał z tego etapu, aby nie było wątpliwości jakie kroki należy teraz zrealizować. Poruszamy się po menu używając klawiszy głośności jako strzałek w górę i w dół. Wszystkie opcje zatwierdzamy włącznikiem.

nastepnie przystapilem w trybie recovery do instalacji romu . I tu zaczyna sie problem a mianowicie wyskakuje błąd :
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

co najlepiej teraz zrobic proszę o pomoc .

tak sie teraz zastanawiam czy zainstalowalem poprawna wersje Clockworkmod Recovery , ja zainstalowalem JB a moze powinienem zainstalowac ICS , tylko jak teraz odistalowac poprzednia wersje a moze najstalowac na nia ??

dobra sprawdziłem to też nie dziala po zainstalowaniu CWM ICS ten sam błąd wyskakuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
23-11-2013, 13:41,
Full User

Wyróżnienia:

RE: Uwalony sgs2?
Witaj.
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Takowy na Samusnga Galaxy S2 nie istnieje Smile Jest tylko 4.1.2.

A więc... Twój problem nie tkwi w CWM, root-ie, poziomie płodności chińczyków, tylko w samym błędzie archiwum z romem... Po prostu jest ciapnięty Smile
Spróbuj pobrac jeszcze raz paczke z romem i sam zobaczysz Smile Ewentualnie moze byc walniety wypust przez CM-Team. Pobierz inny rom, albo jeszcze raz ten sam i sam sie przekonasz Smile

Dla SGS2 polecam Ci PAC-mana, bądz BAM-Rom Smile
+
23-11-2013, 13:43,
Full User
Thomas19872

Wyróżnienia:

czyli telefon nie jest uwalony ;p?
+
23-11-2013, 13:56,
Full User

Wyróżnienia:

Nie, bo Ci sie włącza, laduje CI CWM, i inne bajery Tongue Gdybyś miał go uwalonego- tak jak mi sie uwalil, to mogłbyś tylko oglądac go wsobie na półce Wink
+
23-11-2013, 14:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2013, 15:00 przez Thomas19872. Powód: Brak )
Full User
Thomas19872

Wyróżnienia:

DObra chlopaki ogarnalem rzeczywiście wersja romu ktora sciagnalem nie byla na moj tel. nowy rom sciagniety android 4.3 zainstalowany ***** aż miło Wink)
+
23-11-2013, 15:01,
Full User
Thomas19872

Wyróżnienia:

Jasne już poszedł Wink
+
23-11-2013, 16:38,
Full User
Dominik916

Wyróżnienia:

Jeżeli telefon wchodzi w Download Mode, bądź Recovery to jest ok. Jak z tym by był problem to wtedy można zacząć się bać. Smile
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila